Keystone logo
The University of Southern Mississippi Online

The University of Southern Mississippi Online

The University of Southern Mississippi Online

Įvadas

Studentams iš visų 50 valstijų ir daugelio kitų pasaulio šalių, Pietų Misisipės universitetas pritraukia įvairių studentų, norinčių gauti internetinius laipsnius. Mūsų studentai turi platų išsilavinimą, tačiau visi jie turi bendrą tikslą: savo išsilavinimą.

Sprendimas dėl tobuliausios internetinės kolegijos gali būti iššūkis, tačiau Pietų Misisipės universitetas tai palengvina. Mūsų įperkamos studijos leidžia daugiau dėmesio skirti savo išsilavinimui; ne kaip už tai sumokėti. Mūsų internetines klases moko tie patys instruktoriai, kaip ir mūsų akis į akį, todėl jūs galite būti ramūs, žinodami, kad mokote tą patį išsilavinimą pagal savo tvarkaraštį. Aukštos kokybės išsilavinimas kartu su mūsų prieinamomis internetinės kolegijos patirtimi daro didžiulę vertę bet kokio internetinio laipsnio įgijimui „Online at Southern Miss“!

Atraskite internetinių studijų programų įvairovę bakalauro ir magistro lygmenyje „Southern Miss“. Nesvarbu, ar ieškote internetinio koledžo, kuris galėtų su jumis bendradarbiauti baigus bakalauro ar magistro studijas, Pietų Misisipės universitetas siūlo patogią, lanksčią mokymosi platformą. leidžiantis baigti norimą internetinį laipsnį.

Vietos

  • College Drive,118, 39406, Hattiesburg

Klausimai