Keystone logo
The University of Scranton Online Verslo administravimo magistras
The University of Scranton Online

Verslo administravimo magistras

Scranton, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Scranton universitete siūloma magistro verslo administravimo magistrantūros programa imituoja tradicinę, akis į akį teikiamą MBA programą. Sukurta darbo profesionalams, interneto MBA programa pabrėžia įgūdžių ir perspektyvų rinkinį, reikalingą sėkmingai besiplečiančiai, pasaulinei ir į technologiją orientuotai verslo aplinkai.

Internetinės programos formatas suteikia darbo specialistams patogią ir lanksčią prieigą prie aukštos kokybės MBA programos, nereikalaujant nutraukti savo karjeros. Su 8 karjeros orientuotomis specializacijomis ir bendra galimybe, studentai gali pasirinkti MBA, kuris suderinamas su jų profesiniais tikslais. Šios specializacijos apima:

  1. Apskaita
  2. Verslo analizė
  3. Įmonių išteklių planavimo
  4. Finansai
  5. Sveikatos priežiūros valdymas
  6. Žmogiškųjų išteklių valdymas
  7. Operacijų valdymas
  8. Tarptautinis verslas
  9. Bendroji MBA

Įkurta iš jezuitų švietimo tradicijos, ši MBA programa pasižymi dideliu dėmesiu etikai, socialinei atsakomybei ir technologijoms gerinti. „Kania“ vadybos mokyklos fakulteto ir mokymo programos kompetenciją patvirtina aukščiausias verslo mokyklų visame pasaulyje ženklas. Scrantono universiteto MBA programa yra akredituota „AACSB International“ - asociacija „Advance Collegiate Schools of Business“.

Tinkamumo reikalavimai

Studentai turi turėti akredituotą bakalauro laipsnį, turintį ne mažiau kaip 2,75 GPA, taip pat 3 ar daugiau metų profesinės patirties. Kai kuriems pareiškėjams gali būti reikalingas rašytinis atsakymas į verslo atvejo tyrimą. Jums bus pranešta apie jūsų individualų reikalavimą, peržiūrėjus jūsų užpildytą paraišką.

Apie Mokyklą

Klausimai