Keystone logo
The University of Scranton Online Magistro verslo analizė
The University of Scranton Online

Magistro verslo analizė

Scranton, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Pagerinkite savo karjeros galimybes naudodamiesi internetiniu Scranton universiteto verslo magistro laipsniu. Sukurtas dirbantiems profesionalams, internetinis formatas suteiks jums patogumo ir laisvės pereiti mokslo laipsnį tokiu tempu, kuris yra patogus jūsų darbui ir asmeniniam gyvenimui. Būdamas dieninių studijų studentu, galėsi baigti 30 kreditų programą per 12 mėnesių, tinkamai suplanuodamas.

Naršydami pagal pagrindinę programą, išnagrinėsite duomenų analizės koncepcijas, kurios padės sukurti efektyvių problemų sprendimo įgūdžių repertuarą. Dešimt iš viso programos kursų yra sudaryti taip, kad supažindintų jus su aprašomąja, nuspėjamąja ir preskriptine analitika. Turėsite tvirtą supratimą, kaip pasiūlyti duomenimis pagrįstus sprendimus kaip strateginį ginklą šiandieninėje konkurencingoje verslo aplinkoje, o ne būti tik pagalbiniu įrankiu.

Be to, jūs išmoksite, kaip efektyviai perduoti pasiūlymus netechninei auditorijai.

Siūloma 100% internetu ir miesteliu per AACSB akredituotą „Kania“ vadybos mokyklą. Verslo analizės valstybėje narėje taip pat atliekamas STEM paskyrimas. Tai reiškia, kad baigę studijas, jūsų laukia daugiau verslo galimybių. Tarptautiniai studentai pagal STEM nurodytas magistrantūros programas gali pratęsti savo mokymą JAV iki trejų metų po universiteto baigimo. Sužinokite daugiau šiandien.

Apie Mokyklą

Klausimai