Keystone logo
© Capitol Technology University
The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

Įvadas

UNC-Chapel Hill internetinės programos ir kursai suteikia Karolinos visuomenės švietimo pranašumus įsitraukusiems piliečiams, specialistams ir lyderiams visame pasaulyje. Mūsų tikslas yra suteikti visiems vienodą prieigą prie akademinės ir karjeros sėkmės, nepaisant jūsų vietos, rasės, patirties, pasaulėžiūros, sugebėjimų ar tapatybės.

UNC-Chapel Hill internetinės programos ir mokymo programos, kurias siūlo kelios profesinės mokyklos, centrai ir institutai, padeda paversti jūsų akademinius ir profesinius interesus praturtinančia patirtimi bet kuriame jūsų karjeros etape.

Kodėl verta rinktis UNC-Chapel Hill Online?

UNC-Chapel Hill yra pasaulinis lyderis, žinomas dėl novatoriško mokymo ir novatoriškų tyrimų. Kaip seniausias viešasis universitetas Jungtinėse Valstijose, Karolina atliko pagrindinį vaidmenį kuriant stipresnę, įvairesnę ekonomiką Šiaurės Karolinos ir kitų šalių žmonėms.

UNC internetinio mokymosi patirtis sukurta taip, kad nepaisant to, kur gyvenate, galėtumėte tikėtis neprilygstamų mokymosi galimybių ir tarpdisciplininio bendradarbiavimo kultūros, vienijančios Tar Heel bendruomenę.

Vietos

  • Chapel Hill

    Chapel Hill, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai