Keystone logo
The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

The University of Edinburgh

Įvadas

Esame visame pasaulyje pripažinti už savo mokslinius tyrimus, plėtrą ir inovacijas, o savo studentams teikiame pasaulinio lygio mokymą daugiau nei 425 metus.

The University of Edinburgh" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/18/188668_onlineheaderms3.png" alt="188668_onlineheaderms3.png" data-json="{"author":"University of Edinburgh","author_url":"","source":""}" />

Edinburgo laipsnis jums tinka

The University of Edinburgh yra vienas geriausių pasaulio universitetų, nuolat patenka į 50 geriausių pasaulio universitetų ir užėmė 22 vietą 2024 m. QS World University Rankings.

Mūsų absolventai pagal darbdavius užima 26 vietą pasaulyje 1 .

Puikybė tyrimų srityje

The University of Edinburgh turi tarptautinę reputaciją dėl novatoriškų mokslinių tyrimų įvairiose srityse.

Remiantis 2021 m. mokslinių tyrimų kompetencijos sistemos (REF2021) rezultatais, universitetas JK užima ketvirtą vietą pagal savo tyrimų kokybę ir platumą, vadinamą mokslinių tyrimų galia, ir yra aukščiausią reitingą vertinanti Škotijos institucija.

REF2021 rezultatai atskleidė, kad beveik 90 procentų Universiteto mokslinės veiklos yra aukščiausiose kategorijose – 4 žvaigždučių ir 3 žvaigždučių – atitinkamai klasifikuojamos kaip „pirmaujantys pasaulyje“ ir „tarptautiniu mastu puikūs“. REF 2014 m.

Calton Hill in Edinburgh

Inovacijos mokyme

Naujausia Kokybės užtikrinimo agentūros ataskaita suteikė mums aukščiausią įmanomą įvertinimą už studentų mokymosi patirties kokybę. Nuolat stengiamės kurti novatoriškus mokymo metodus, kad atrastume metodus, kurie geriausiai tinka studentams, įskaitant el. mokymosi metodus ir mokymąsi padedant kolegoms.

Internetinio mokymosi ekspertai

Siūlome didžiausią internetinių magistrantūros studijų portfelį JK 2 , nuo 2005 m. priimame daugiau nei 8 000 internetinių studentų. Mūsų lanksčios ir palankios programos yra nusistovėjusios ir vis populiaresnis pasirinkimas studentams, norintiems suderinti tolesnes studijas su profesiniais ar šeimos įsipareigojimais.

Graži sostinė

Į 10 geriausių pasaulio studentų miestų 3 įtrauktas Edinburgas yra kompaktiškas miestas su puikiu susisiekimu, todėl lengva keliauti ir keliauti į kitas Škotijos dalis.

Pakankamai didelis, kad pasiūlytų kažką kiekvienam, bet pakankamai mažas, kad jaustųsi kaip namuose, Edinburgas yra modernus, rafinuotas ir gražus Europos miestas su įvairia, daugiakultūre bendruomene.

Priemonės ir parama, padėsianti jums pasisekti

Turėsite prieigą prie vienos didžiausių ir svarbiausių akademinių bibliotekų pasaulyje, kurioje yra daugiau nei 1,8 mln. spausdintų tomų. Taip pat gausite naudos iš 30 atviros prieigos kompiuterių laboratorijų su 24 valandų prieiga visose pagrindinėse vietose, taip pat nemokamos paskolos nešiojamiesiems kompiuteriams.

Mes siūlome nemokamą studentų konsultavimo paslaugą ir universiteto sveikatos centrą, o mūsų studentų neįgaliųjų tarnyba teikia įvairią pagalbą studentams su negalia. Taip pat siūlome puikias vaikų priežiūros paslaugas, todėl lengviau žongliruoti tėvyste ir mokytis.

Įspūdinga pasaulinė bendruomenė

Mūsų ambicinga internacionalizacijos strategija užtikrina, kad mūsų teikiamas mokymas ir moksliniai tyrimai duoda pasaulinės naudos. Mes patenkame į 20 geriausių pasaulio universitetų 4 . Čia studijuoja studentai iš dviejų trečdalių pasaulio šalių.

Bendradarbiaujame su daugybe pasaulyje pirmaujančių institucijų tokiose įvairiose srityse kaip e. mokslas, inžinerija, gyvybės ir medicinos mokslai, menai ir kultūra. Taip pat esame pasaulinio tyrimų tinklo Universitas 21 ir Europos tinklų Coimbra Group ir LERU nariai.

Pirmaujantis socialinės atsakomybės ir tvarumo srityje

Esame įsipareigoję būti pasaulyje lyderiais sprendžiant pasaulinius iššūkius, įskaitant skurdą, klimato kaitą ir didėjančią energijos, maisto ir vandens paklausą.

Kaip pirmasis Škotijos sąžiningos prekybos universitetas, nuo 2004 m. skatiname geresnes sąlygas besivystančių šalių ūkininkams ir bendruomenėms.

Nuo 1990-ųjų pradžios mes kovojome už aplinkos tvarumą ir buvome 2009 m. universitetų ir kolegijų įsipareigojimo dėl klimato kaitos ir kampanijos „10:10“ įkūrėjai.

Universitete yra keletas pasaulinių akademijų, įsipareigojusių spręsti su sveikata, teisingumu, aplinka, žemės ūkiu ir maisto saugumu susijusias problemas. Akademijos peržengia mokslinių tyrimų ir mokymo ribas, priimdamos daugiadisciplininį atsaką į sudėtingas pasaulines problemas.

1QS World University Rankings 2024 2Higher Education Statistics Agency 2017/18 3QS Student Cities 2023 4 Times Higher Education, 2022 m. tarptautiniai universitetai pasaulyje

Reikalavimai vizoms

Norint patekti į JK, gali tekti kreiptis dėl studento vizos.

Reitingai

Mes nuolat patenkame į 50 geriausių pasaulio universitetų. Naujausiame QS pasaulio universitetų reitinge esame 22-i.

Mūsų absolventai pagal darbdavius užima 26 vietą pasaulyje (QS World University Rankings 2024)

Edinburgas yra 2-as geriausias studentų miestas JK, 5-as Europoje ir 10-as pasaulyje. (QS geriausi studentų miestai 2023 m.)

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

  • Edinburgh

    Old College, South Bridge, Edinburgh, EH8 9YL, Edinburgh

    Klausimai