Keystone logo
The Poynter Institute

The Poynter Institute

The Poynter Institute

Įvadas

The Poynter Institute yra pasaulinis žurnalistikos lyderis. Tai yra pagrindinis pasaulyje instruktorius, novatorius, sušaukėjas ir šaltinis visiems, norintiems įtraukti piliečius ir juos informuoti.

„Poynter“ puoselėja žodžio laisvę, pilietinį dialogą ir įtikinamą žurnalistiką, padedančią piliečiams dalyvauti sveikose demokratinėse valstybėse. Mes rengiame žurnalistus visame pasaulyje, kad galingi žmonės būtų atskaitingi ir skatintų sąžiningą informaciją idėjų rinkoje.

„Poynter“ yra įkvepianti ir praktiška vieta, jungianti įvairius žurnalistikos amatus su aukštesne misija ir tikslu. Nuo asmeninio instruktavimo ir intensyvių praktinių seminarų iki interaktyvių internetinių kursų ir žiniasklaidos reportažų - „Poynter“ padeda žurnalistams patobulinti įgūdžius ir pakelti pasakojimą per visą jų karjerą.

Mes suburiame „Poynter“ dėstytojus ir pramonės ekspertus, norėdami ištirti žurnalistikos, technologijų ir visuomenės interesų sankirtą.

Nuo „personalizuoto koučingo“ ir praktinių seminarų iki interaktyvių internetinių kursų - „Poynter“ mokymas skirtas sustiprinti jūsų įgūdžius, pakelti karjerą ir pakurstyti jūsų vaizduotę. Vadovaujant mūsų fakultetui, ryškiausiems pramonės atstovams ir labiausiai pasiekusiems žurnalistams bei pedagogams, „Poynter“ patirtis jus sieja su kvalifikuotais mokytojais ir kitais amato studentais.

Mes mokome tuos, kurie tvarko, redaguoja, kuria, programuoja, praneša, rašo, rašo tinklaraštį, fotografuoja ir kuria, nepriklausomai nuo to, ar jie priklauso naujienų organizacijoms, ar dirba kaip nepriklausomi verslininkai. Mes mokome tuos, kurie moko, ir mokinius vidurinėje mokykloje, vidurinėje mokykloje ir kolegijoje - rytojaus žurnalistus. Mes mokome visuomenės narius, padėdami jiems geriau suprasti, kaip kuriama žurnalistika, ir kaip patiems pasakyti, ar ji patikima.

Vietos

  • Saint Petersburg

    3rd Street South,801, 33701, Saint Petersburg

    Klausimai