Keystone logo
© Eva Dang
The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

Įvadas

Mūsų istorija

1987 m The Open College of the Arts įkūrė Michael Youngas, Lordas Youngas iš Dartingtono, daugelio piliečių ir švietimo iniciatyvų, tokių kaip Vartojų asociacija, Nacionalinė pratęsimo kolegija ir Atvirojo universiteto, varomoji jėga.

"Young" pradinė vizija buvo plačiajai visuomenei suteikti galimybę aukštosiose mokyklose kurti nuotolinio mokymo kursus be išankstinių kvalifikacijų ar apribojimų. Jis suprato, kad OCA yra žmonių gyvenimo transformavimo priemonė, suteikiant jiems galimybę ir įgūdžius išreikšti savo kūrybinius talentus vadovaujant profesionaliems menininkams. Mes vis dar gyvename pagal tas vertybes.

Šiandien OCA yra klestinanti edukacinė labdara, kurios labdaros tikslas yra išplėsti dalyvavimą meno švietime. Kasmet daugiau nei 2000 studentų studijuoja kūrybinius ir vaizdinius meno kursus bei laipsnius atviro mokymosi su mumis metu. OCA strategiją nustato Patikėtinių taryba. Mūsų pagrindinės buveinės yra Barnsley, Pietų Jorkšyro buvusios akmens anglys ir visi mūsų dėstytojai dirba iš savo namų ar studijų.

OCA yra Kūrybinių menų universiteto dalis

Kūrybinių menų universitetas (UCA) yra vienas iš didžiausių JK specializuotų universitetų, siūlančių įvairius meno, architektūros, komunikacijų, dizaino ir žiniasklaidos kursus penkiuose universitetuose Pietryčių Anglijoje. Absolventai yra Zandra Rhodes, Karen Millen ir Tracey Emin.2016 m. Lapkričio 1 d. The Open College of the Arts tapo "Kūrybinių menų" universiteto dalimi. Šis susijungimas buvo pagrįstas glaudžiais darbo santykiais, sukurtais 2010 m.

Studentų asociacija (OCASA)

Kai jūs užsiregistruosite, jūs tapsi OCA studentų asociacijos (OCASA) dalyku, kuris veikia kaip studentų balsas. Kolegija rimtai vertina studentų atstovavimą. OCASA prezidentas dalyvauja mūsų valdybos posėdžiuose, todėl studento balsas yra girdimas aukščiausiu lygmeniu.

Vietos

  • Barnsley

    Redbrook Business Park Wilthorpe Road, S71 1ET, Barnsley

Klausimai