Keystone logo
The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

Įvadas

Holivudas yra mūsų istorija

Beveik 100 metų po Saulėlydžio bulvaro atsidavimo Los Andželo kino mokykla atidarė duris. Istorijoje, kuri apima ikonines akimirkas, nuo šlovės pėsčiųjų kūrimo iki Holivudo ženklo, mes esame naujas skyrius. Saulėlydis buvo nuo galvijų kelio iki šimtmečio pradžios iki visame pasaulyje žinomo bulvaro, kuriame šiandien yra mūsų miestelis.

Kur viskas prasidėjo

RCA studija B

Mūsų įkūrimo pagrindas - turtinga Holivudo pramogų istorija - tiesiogine prasme. Mūsų pastatas, esantis 6363 „Sunset Boulevard“, iš pradžių buvo istorinis RCA pastatas, įrašų studija, kurią naudojo legendiniai muzikos menininkai, tokie kaip Elvis Presley, „The Rolling Stones“, „The Grateful Dead“, Henry Mancini ir kiti. duris 1964 m. balandžio 21 d.

Denise Jans / Unsplash

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpg

Mūsų misija yra tavo švietimas

Padidinkime kartu

Atidarę LAFS, mūsų tikslas buvo sukurti mokyklą, kurioje dabartiniai pramonės specialistai galėtų pasidalinti savo žiniomis su naujos kartos filmų kūrėjais, tačiau tai buvo tik pradžia.

2009 m. Pristatėme asocijuotą kompiuterinio animacijos laipsnį, žymiai plečiant mūsų auklėtinius. 2012 m. Pirmą kartą pristatėme pirmąją bakalauro studijų programą su pramogų verslu. Mūsų augimas tęsiasi net ir dabar, nes mes sukursime patikimus internetinius laipsnius grafiniame dizaine ir skaitmeniniame kino kūrime. Mes nuėjome ilgą kelią, tačiau kelionė buvo naudinga ir įdomi ir toli gražu nėra.

Internetiniai laipsniai

Mūsų įdomios internetinės bakalauro ir asocijuotos studijų programos yra teikiamos 100% internetu per mūsų išskirtinę mokymosi valdymo sistemą.

Skaitmeninis filmų kūrimas - internete

Mokslo bakalauro studijų programa

Mūsų studentai mokosi visos gamybos apimties. Mūsų programa ruošia jums turėti estetines vertybes, kritinį mąstymą, problemų sprendimo ir analitinius įgūdžius, reikalingus norint ilgai ir produktyviai dirbti pramogų pramonėje.

Pramogų verslas - internetu

Mokslo bakalauro studijų programa

Pramogų verslo profesionalai yra kiekvieno filmo, koncerto, albumo, sporto komandos ir atlikėjo sėkmės varomoji jėga. Su mūsų internetine programa jūs sužinosite, kaip kurti kūrybines idėjas, reikalingas pramogų prekinių ženklų paleidimui ir reklamai.

Grafinis dizainas - internete

Mokslo bakalauro studijų programa

Mūsų programa pasiruošia tapti vizualiu novatoriumi. Sužinokite, kaip konceptualizuoti idėjas, kurti įtikinamus vaizdus ir perteikti pranešimus per fotografiją, judesio grafiką, spausdinimo, žiniatinklio ir patirties dizainą.

Muzikos kūrimas - internetu

Mokslo studijų programos asocijuota programa

Sužinokite, ko reikia norint pakeisti dainą iš koncepcijos į gerai parengtą ir sėkmingą įrašymą. Mūsų internetinė programa orientuota į tris studijų sritis: kompoziciją, gamybą ir verslo valdymo muziką.

Animacija - internete

Mokslo bakalauro studijų programa

Sukurkite naujus pasaulius su įgūdžiais, kuriuos sužinosite iš mūsų internetinės kompiuterinės animacijos programos. Sukursite savo individualų meninį stilių, mokydami tą pačią programinę įrangą ir metodus, kuriuos profesionalai naudoja filmų, televizijos, žaidimų ir kt. Grafikai kurti.

Saulėlydžio bulvaras

Laiko juosta

1904 m

22 mylių ilgio ir po senojo galvijų kelio, Saulėlydžio bulvaras buvo paskirtas 1904 m. Gegužės mėn. Saulėlydis galėjo būti jo vardas, tačiau bulvaro didžioji atidarymas buvo naujo amžiaus aušra LA istorijoje, kaip automobilių, arklių nubrėžti vežimėliai ir elektra varomi vagonai, prijungti prie kelio, kuris dabar prijungtas prie miesto nepriklausomo Holivudo miesto.

1923 m

Įsikūręs ant Mt. Lee su 45 pėdų aukščio raidėmis, Holivudo ženklas iš pradžių buvo sukurtas 1923 m. Kaip vietinio būsto plėtros „Holivudas“ skelbimas. 1949 m. Holivudo prekybos rūmai nurodė, kad „žemė“ turi būti pašalinta, „Holivudo“, kad atspindėtų visą rajoną, o ne tik vystymąsi.

1929 m

Pirmasis „Akademijos apdovanojimų“ pristatymas įvyko 1929 m. Gegužės 16 d. „Hollywood Roosevelt“ viešbutyje, kuriame dalyvavo 270 žmonių. Svečių bilieto į ceremoniją kaina buvo tik 5 $, o pirmasis Akademijos apdovanojimas buvo suteiktas Emil Jannings'ui kaip geriausias aktorius už savo spektaklius „Paskutinėje komandoje“ ir „Visų kūnų keliuose“.

1958 m

„The Walk of Fame“ sudaro daugiau nei 2300 žvaigždžių. Jis yra 1,2 km nuo „Gower“ iki „La Brea“. 1950-ųjų pradžioje Holivudo prekybos rūmų prezidentas EM Stuartas pasiūlė „Walk“ kaip priemonę „… išlaikyti bendruomenės, kurios vardas reiškia glamūrą ir jaudulį keturiuose pasaulio kampeliuose, šlovę.“ Statyba prasidėjo 1958 m.

1911 m

1911 m. Spalio 27 d. „Nestor Motion Picture Company“ atidarė pirmąją filmų studiją, esančią Holivude, išsinuomodama tai, kas buvo tuometinis užraktas „Blondeau Tavern“, pastatytas Saulėlydžio ir Gower kampe už $ 40 per mėnesį. Pirmasis kino teatro etapas buvo pastatytas už smuklės.

1927 m

Graumano kinų teatras atidarytas 1927 m. Gegužės 18 d. Pirmasis šlapio cemento rankinis atspaudas ir parašas buvo iš statybos meistro Jeano Klossnerio, kuris autografavo savo darbą dešiniuoju plakato kiosku, kur jis vis dar matomas šiandien.

1942 m

1942 m. Birželio 4 d. Įkurtas „Capitol Records“ buvo pirmasis „West Coast“ ženklas JAV. 1956 m., Tik į vakarus nuo Holivudo ir vynuogynų, atidarytas „Capitol Records“ bokštas. Pastato dizainas buvo pagrįstas Lou Naidorfo absolventų piešiniais ir tik sutapimas, jis panašus į įrašų krūvą ant grotuvo.

1999 m

Beveik 100 metų po „Sunset Boulevard“ atsidavimo, istorinis „RCA“ pastatas, esantis 6363 „Sunset“, naudojamas „Elvis“ ir „The Rolling Stones“, tampa Los Andželo kino mokykla. 1999 m. Gegužės mėn. Oliver Stone veda inauguracijos ceremoniją ir pradeda savo vaidmenį Holivudo aukso palikime.

Vietos

  • Los Angeles

    6363 SUNSET BOULEVARD, , Los Angeles

Klausimai