Keystone logo
The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

Įvadas

Londono bankininkystės ir finansų institutas (LIBF) buvo gerbiamas vardas britų švietime daugiau nei 140 metų. Mes teikiame bakalauro ir magistrantūros kursus JK ir tarptautiniams studentams ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną. Kaip mažesnė specializuota universitetinė kolegija su ekspertų fakultetu, esame puikioje vietoje padėti jums karjeros kelyje – padėjome tūkstančiams studentų visame pasaulyje tai padaryti.

Mūsų kursai suteikia įgūdžių, kurių reikia verslo, vadybos, duomenų mokslo ir finansų karjerai, daug dėmesio skiriant praktiniams įgūdžiams, paimtiems iš realių situacijų.

Kas yra nuotolinis mokymasis?

Nuotolinis mokymasis leidžia tarptautiniams ir JK studentams lanksčiai ir internetu studijuoti LIBF laipsnį. Mokymasis savo tempu leidžia studentams derinti studijas su visu etatu ar kitais įsipareigojimais.

Kodėl studijuoti LIBF?

Turime puikaus mokymo, atitinkančio praktinius finansų sektoriaus ir jame dirbančiųjų poreikius, reputaciją. Studijuodami pas mus išmoksite iš akademikų, kuriems patiko sėkminga karjera bankininkystės ir finansų srityse – pramonės lyderių, kurie pasidalins su jumis savo patirtimi, kad praturtintų jūsų mokymąsi. O kai prisijungiate prie LIBF, prisijungiate prie pasaulinės profesionalų ir absolventų bendruomenės. Šis tinklas gali padėti jums padėti bet kuriame jūsų karjeros etape.

LIBF yra registruotas aukštojo mokslo teikėjas su Studentų biuru. Vykdydami nuotolinio mokymosi kursus dirbame su partneriu, kuris atsineša 20 metų internetinio mokymosi patirtį ir patirtį – Tarptautiniu taikomųjų mokslų universitetu (IU).

Kokia LIBF istorija?

Dar 1879 m. banko darbuotojai neturėjo jokios kvalifikacijos ir labai mažai galimybių tobulėti. Susijungę su poreikiu gauti profesionalų pripažinimą už savo įgūdžius ir patirtį, nedidelė bankininkystės profesionalų grupė Anglijoje ir Velse įsteigė pirmąjį bankininkų institutą, kuris vėliau tapo LIBF.

Šiandien LIBF suteikia studentams visame pasaulyje viską, ko jiems reikia norint lanksčiai mokytis internetu ir bet kur, ir yra vienintelė profesionali institucija pasaulyje, turinti mokomus laipsnius suteikimo galias. Mes turime pasaulinę studentų ir absolventų bendruomenę, apimančią daugiau nei 120 šalių.

LIBF nuotolinio mokymosi kursai

Siūlome penkis nuotolinio mokymosi kursus – tris bakalauro, vieną magistro ir MBA. Mokesčiai yra padalyti per pasirinktą studijų trukmę ir iš viso yra vienodi, nesvarbu, ar studijuojate visą, ar neakivaizdinę.

Bakalauro kursai

  • BSc International Management with Finance (bendra kaina 20 850 GBP arba 6 395 GBP per metus visu etatu)
  • Verslo administravimo bakalauras su finansais (bendra kaina 20 850 GBP arba 6 395 GBP per metus visu etatu)
  • BSc Data Science with Finance (bendra kaina 20 850 GBP arba 6 935 GBP per metus visu etatu)

Magistrantūros kursai

  • Magistrantūros valdymas su bankininkyste ir finansais (bendra kaina 9 750 GBP)
  • MBA su finansais (bendra kaina 10 250 GBP)

Kursų trukmė

Studentai gali lankyti mūsų nuotolinio mokymosi kursus visą arba ne visą darbo dieną.

Nors bakalauro laipsnio studijų laikotarpis yra treji metai, yra dvi lanksčios neakivaizdinės galimybės, trunkančios ketverius arba šešerius metus. Panašiai, mūsų magistrantūros ir MBA magistrantūros studijų dieninių studijų laikotarpis yra 18 mėnesių, tačiau jūs galite juos studijuoti ne visą darbo dieną per ketverius metus.

Karjeros galimybės

Mūsų kursai suteikia studentams daug įgūdžių, kurių jiems reikia verslo ir finansų karjerai. Daugelis mūsų studentų baigia stažuotojų programas arba prisijungia prie vienos iš „Didžiojo ketverto“ apskaitos ir konsultavimo įmonių (PwC, KPMG, EY ir Deloitte). Subrendę studentai pastebi, kad jų nauji įgūdžiai ir kvalifikacija atveria naujas karjeros galimybes arba leidžia jiems perkelti savo verslo įmones į kitą lygį.

Paslaugos studentams ir absolventams

LIBF tikime nuolatinės paramos teikimu savo studentams. Dar prieš jums prisijungiant prie mūsų, mūsų pagalbiniai darbuotojai padės jums su prašymu, registracija ir kitais administraciniais procesais. Jei jums reikia patarimo dėl studijų valdymo ir pasiruošimo egzaminams, bet kada galite pasikalbėti su asmeniniu studijų konsultantu. Mūsų karjeros ir įsidarbinimo komanda ir toliau konsultuos studentus iki trejų metų po studijų.

Vietos

  • Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

Klausimai