Keystone logo
The Internet Business School

The Internet Business School

The Internet Business School

Įvadas

Sveiki atvykę į The Internet Business School

The Internet Business School buvo įkurta 2007 m. Sėkmingu interneto verslininku Simonu Coulsonu, vienu iš didžiausių JK interneto rinkodaros specialistų. The Internet Business School yra vieta, kur galite sužinoti viską, ko reikia, kad galėtumėte verslą internete.

Jei esate universiteto studentas arba magistro laipsnis arba norėtumėte tobulinti savo praktines žinias skaitmeninės rinkodaros srityje ir padidinti savo įsidarbinimo galimybes, tai jums tinka. Pateikta Simono Coulsono, serijinio verslininko, kuris sukūrė daugiau nei 20 mln. Svarų sterlingų iš internetinių įmonių, suteiksime Jums visas naujausias žinias, kurių jums reikės, ir išmokysite praktinių įgūdžių, kuriuos galite pritaikyti savo versle arba kitos įmonės. Tai taip pat atvers jūsų akis į daugybę ateities galimybių kurti verslą ir pajamas internete.

Sužinokite tikrų internetinių pardavimų strategijų, kaip atlikti rinkos tyrimus, patalpinti ir sukurti puikią svetainę, suprasti Search Engine Optimization, pritraukti srautą į savo svetaines, reklamuoti savo verslą per socialinę žiniasklaidą ir kurti profesionalų vaizdo įrašų turinį. Simonas moko jus, kaip efektyviai perduoti paslaugas, kurti rinkodaros sąrašus, paleisti PPC "Google" skelbimus ir dar daugiau.

Gebėjimai, kuriuos sužinosite, bus taikomi nepriklausomai nuo verslo, kurį norėtumėte pereiti, ir išmokysite, kaip reklamuoti savo verslą ar paslaugą, nepriklausomai nuo kitų. Jei pereisite į MVĮ, turėsite parodyti įvairias įgūdžių, išskyrus jūsų pagrindinę specializaciją. ir šis mokymas gali padėti jums išsiskirti iš minios.

Mūsų diplomo kursą studijavo tūkstančiai studentų ir toliau yra rinkos lyderis. Studentai sugalvojo sėkmingą internetinių milijonų svarų verslą, taikydami žinias ir strategijas, kurias atskleidžia Simonas. Mūsų kursas taip pat yra nuolat atnaujinamas, suteikiant jums galimybę naudotis atnaujintais vaizdo įrašais visą gyvenimą besikeičiančiame interneto pasaulyje. Kiek kitų kursų gali tai pasiūlyti? Tai suteikia jums didelę investicijų grąžą ir saugumą, kad galėtumėte atnaujinti savo įgūdžius, kai jums reikia.

Nesvarbu, ar turite esamą verslą, kurį norėtumėte pritraukti internete, verslą internete, kuris galėtų geriau atlikti, ar jūs pradedate savo veiklą ir norite kurti savo naują verslą internete, esate tinkamoje vietoje. Simonas įkūrė The Internet Business School kai sužinojo pats, kiek reikia mokytis apie verslą internete ir kaip plačiai paplitusi informacija.

The Internet Business School tapo viena iš pagrindinių JK mokymosi centrų. Ši organizacija parengė daugiau kaip 1000 verslininkų ir sukūrė daug sėkmingų internetinių verslų. The Internet Business School buvo akredituota NCFE, teikiančio 3 lygio ir 4 akredituotų interneto rinkodaros kursus.

Misija

Mūsų misija, kaip Didžiosios Britanijos pirmaujanti interneto rinkodaros mokymo organizacija, yra padėti mokyti daugybę verslo savininkų, verslininkų ir laisvai samdomų vertėjų, kaip gauti savo verslą internete.

Kai jie bus sukurti, mokome pažangiausių strategijų, padėsiančių jiems greitai augti ir išplėsti savo verslą.


Nacionaliniu mastu pripažintas ir CPD akredituotas centras

The Internet Business School buvo patvirtinta kaip NCFE Investavimo į kokybę (IIQ) centras, kad oficialiai pripažintų mūsų kursus. Mūsų akreditacija užtikrina, kad mūsų mokymo kursų turinys yra aukščiausio lygio ir atitinka griežtus nacionalinės apdovanojančios organizacijos kokybės užtikrinimo reikalavimus. Mes turime ekspertų mokymus, susijusius su visais verslo klausimais internete, iš profesionalų grupės, kuri internete sukūrė milijonus svarų sterlingų.

Vietos

  • Bethersden

    Bethersden, Jungtinė Karalystė

Klausimai