Keystone logo
The International Institute Of Modern Butlers Pažyma internetiniuose kursuose - privati tarnyba
The International Institute Of Modern Butlers

Pažyma internetiniuose kursuose - privati tarnyba

Online USA

0 Hours

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Jei negalite sau leisti atitrūkti nuo darbo porai mėnesių arba mokate mokesčius už mokymą oficialioje liokajų mokykloje, tinkamas pasirinkimas yra internetinis arba nuotolinio mokymo kursas.

Tai taip pat yra idealus būdas padidinti savo žinių gylį ir įgyti kitos perspektyvos bei daugiau įgūdžių, papildančių bet kokius mokymus, jau atliktus plytų ir skiedinių mokykloje.

Šie kursai skirti:

Visi, kurie norėtų tapti liokajumi.

Visi, šiuo metu dirbantys bet kokiose privačių tarnybų pareigose, norėtų išplėsti savo įgūdžių bazę, pagerinti paslaugų lygį ar pereiti į liokajaus profesiją.

Jau tarnaujantys liokajus gali pasisemti patirties, bet neturi formalaus liokajų mokymo ir nori gauti pažymėjimą.

Namų tvarkytojai privačiose valdose.

Privalumai

Įperkamas būdas mokytis ar mokytis;

Toliau uždirbkite pajamas eidami į kursą;

Treniruokitės patogiai savo namuose;

Treniruokitės pagal jums tinkantį tvarkaraštį;

Treniruokis prižiūrint patyrusiam liokajui, kuris dirba kartu su jumis, kad padėtų jums įvaldyti net sudėtingiausius dalykus;

Padidinkite savo įgūdžius ir vertę esamiems ir būsimiems darbdaviams;

Įgykite galimybę suteikti didesnį pasitenkinimą tiems, kuriems tarnaujate, taigi ir sau;

Padidinkite liokajų žinių / įgūdžių gilumą oficialiai praleidę mokymus.

Visi siūlomi kursai yra paremti knygomis „ Tarnauti turtingiesiems“, I ir II tomas.

Be viso kurso, institutas dabar siūlo keletą trumpesnių kursų, skirtų konkrečioms sritims ir dalykams žmonėms, norintiems tobulinti savo įgūdžius tik tose srityse.

Visuose internetiniuose kursuose pateikiami kontroliniai sąrašai, kuriuose išsamiai aprašomos skaitymo, praktinės užduotys ir projektai, kuriuos reikia atlikti. Vakarų pusrutulio studentų pažangą asmeniškai prižiūri prof. Stevenas Ferry. Ponas Ameras Vargasas prižiūri studentus Rytų pusrutulyje ir ispanakalbėse šalyse. Vadybos įgūdžių kursą prižiūri prof. Richardas Ratliffas, knygos „ Tarnauti turtingiesiems I tomas“ bendraautorius. Visi studentai el. Paštu savo mokytojams turi atvirą liniją klausimams apie jų medžiagą ir užduotis, kad gautų patarimų profesiniais klausimais.

Pilnas liokajaus / namų valdytojo kursas trunka apie 400 valandų dieninių studijų - tai panašu į 8–10 savaičių kursą, siūlomą plytų ir skiedinio mokykloje. Tačiau skirtingai nei plytų ir skiedinių mokykloje, kiekvienas dalykas gali būti nuodugniai nuodugniai padengtas ir padengtas 8-10 savaičių kursuose. Tradicinėje mokykloje kiekvieną mokinį supa kiti mokiniai, kurie turi dalytis vieno mokytojo laiku ir dėmesiu. Žmogus yra priverstas eiti daugmaž tokiu pačiu tempu kaip ir visa kita klasė, nesvarbu, ar jis tą dalyką visiškai suprato, ar jam reikia daugiau praktikos, ar ne. Turėdami individualų dėstytoją ir atvirą tvarkaraštį, kurį turėsite mūsų internetiniuose kursuose, galėsite skirti tiek laiko dalykui ar praktiniam pritaikymui, kiek manote, kad jums tai reikia išmokti.

Apie Mokyklą

Klausimai