Keystone logo
The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

Įvadas

177510_button_read-more-on-the-institutions-website4.png

Vykdydamas mokslinius tyrimus, švietimą ir klinikines paslaugas, The Family Institute at Northwestern University yra viena iš pirmaujančių šalyje santykiais pagrįstų elgesio sveikatos organizacijų, įsipareigojusių stiprinti ir gydyti vaikus ir paauglius, poras, šeimas ir asmenis.

Mūsų misija ir požiūris

Esame labai įsipareigoję stiprinti ir gydyti visą šeimos sistemą, suburdami tinkamus partnerius, kad palaikytume vaikus, suaugusiuosius, poras ir šeimas visą gyvenimą. Būdami mokslininkai, pedagogai ir terapeutai, dirbame su savo klientais ir partneriais, kad pamatytume pokyčius .

„Šeimos institutas apibrėžia šeimą taip, kaip jūs apibrėžiate šeimą“.

Pritaikome gydymą pagal unikalius kliento poreikius ir tikslus. Už kiekvieno „The Family Institute“ gydytojo dirba daugiau nei 70 gydytojų komanda, kuri nuolat mokosi, konsultuoja, dalijasi informacija ir teikia veiksmingus siuntimus.

Mūsų partnerystė su Šiaurės Vakarų universitetu

Pedagogai nuo 1965 m. Šeimos institute, bendradarbiaujant su Šiaurės Vakarų universiteto aukštesniąja mokykla ir tyrimų biuru, yra Taikomųjų psichologinių ir šeimos studijų centras. Mūsų ilgalaikė partnerystė su Šiaurės vakarų universitetu priskiria mus prie geriausių santykių pagrindu vykdomų elgesio sveikatos absolventų švietimo ir tyrimų programų šalyje.

Vietos

 • Evanston

  Library Place,618, 60201, Evanston

  • Evanston

   Evanston, Jungtinės Amerikos Valstijos

   Klausimai