Keystone logo
The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

Įvadas

Nuo pat įkūrimo „The Economist“ įsitvirtino kaip patikimas visų verslo ir politikos dalykų šaltinis, remiantis faktais ir griežtumu pagrįstą informaciją.

„The Economist“ pasaulio vizija, stilius ir filosofija ją išskiria. Turėdamas tarptautinį dėmesį ir pasiekiamumą, jis pateikia objektyvią analizę ir originalią įžvalgą, išlikdamas nepagarbus ir nepriklausomas.

Apie „The Economist“.

Dėl savo pasaulinės perspektyvos ir unikalaus balso „The Economist“ panaudojo skaitmenines technologijas, kad skaitytojams ir auditorijai iš viso pasaulio pateiktų patikimą filtrą apie tarptautinius reikalus. Trumpai, aiškiai, išsakydamas nuomonę ir sąmojį, „The Economist“ išskiria tai, kas svarbu pasaulinėje darbotvarkėje ir, svarbiausia, ką iš to daryti. Štai kodėl milijonai žmonių skaito „The Economist“ kiekvieną savaitę, įskaitant žymiausius pasaulio politikos ir verslo veikėjus.

The Economist internetiniai kursai

„The Economist“ nuomonės objektyvumas ir įžvalgos originalumas atsispindi kursų pasiūloje, kurios dalyviams suteiks žinių, leidžiančių orientuotis į pasaulinių problemų poveikį jų kontekste. Išnaudodama savo unikalią pasaulinę perspektyvą, „The Economist“ gali sukurti mokomąjį turinį, kuris suteikia konceptualių įrankių, leidžiančių veiksmingai planuoti pasaulinius pokyčius.

Kodėl verta mokytis internete su „The Economist“.

„The Economist“ ir „GetSmarter“ surinko daugybę įvairių užrašų, infografikų, animacijų, vaizdo įrašų ir atvejų analizių, kad sujungtų teorines ir praktines žinias. Svečių pranešėjų tarpe yra vyresnieji „The Economist“ redaktoriai savo temomis ir pasauliniai lyderiai savo srityse. Praktiniai mokymai bus praturtinti mažų ir didelių grupių diskusijomis, o užduotys skirtos įtraukti ir mesti iššūkį dalyviams iš viso pasaulio. Kursas atkreipia dėmesį į aktualumą ir reikšmę atskiroms organizacijoms ir vaidmenims, kursas prideda nuolatinės vertės kiekvieno dalyvio verslui ir profesiniam gyvenimui.

kontaktas

+1 847 440 3906
[email protected]

Vietos

  • John Adam Street,1-11, WC2N 6HT, London

Klausimai