Keystone logo
© istock
The College Of Westchester

The College Of Westchester

The College Of Westchester

Įvadas

Nuo 1915 m The College Of Westchester (CW) daugiausia dėmesio skyrė savo studentų karjeros sėkmei. Vestčesterio kolegijos akademinės programos yra kruopščiai parengtos, kad suteiktų darbdavių labiausiai pageidaujamų įgūdžių ir kompetencijų. Mūsų miestelio aplinka yra labai asmeniška, o mūsų kultūros centrai teikia paslaugas studentams.

Vestčesterio kolegijos fakultetas parenkamas remiantis patirtimi, įgaliojimais ir rūpestingu požiūriu, kad į klasę būtų galima įnešti realaus pasaulio žinių. Kolegijos technologijos ir patobulintos žiniatinklio priemonės suteikia studentams galimybę bet kur ir bet kada prisijungti prie kursų, dėstytojų, klasės draugų ir paslaugų. The College Of Westchester siūlo išskirtinę patirtį, kuri gali lemti viso gyvenimo pasiekimus ir sėkmę.

The College Of Westchester baigė asmenis, įgijusius transformacinę ir tikslingą švietimo patirtį, vedančią į karjerą, skatinančią ekonominę pažangą. Vestčesterio koledžas, būdamas akademiškai į studentus orientuota, kultūriškai įvairialypė kolegija, yra pasiryžusi teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą visiems karjeros ir verslumo požiūrio studentams teikiant kruopščiai sukonstruotą ir kryptingą mokymo programą, į kurią įneša regioninių darbdavių ir kitų institucinių institucijų suinteresuotųjų šalių. Koledžas remia ir skatina akademinę kompetenciją, karjeros pažangą, profesinį sąžiningumą, finansinę atsakomybę ir gerą pilietiškumą, pasitelkdamas savitą ir labai asmenišką mokymosi aplinką, skatinančią ekonominį mobilumą.

Vietos

  • White Plains

    Central Avenue,325, 10606, White Plains

    Klausimai