Keystone logo
The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

Įvadas

Mūsų istorija

The College for Adult Learning įsteigta kaip registruota mokymo organizacija (RTO) 2009 m., o pasišventę į rezultatus orientuotiems praktiniams mokymo sprendimams su neprilygstama parama ir lankstumu, per pastaruosius 10 metų mes iš tikrųjų pakeitėme tūkstančius žmonių.

Mus įkūrė TAFE/Universiteto sektoriaus atsidavusių vyresniųjų vadovų komanda, kurią įkvėpė besimokantys suaugusieji visoje Australijoje, trokštantys atitinkamų kursų, pritaikyto mokymosi, praktinių studijų galimybių, visapusiškos paramos, pasirengimo darbui įgūdžių ir realių rezultatų.

Kodėl verta mokytis naudojant CAL?

Kaip mes vedame savo mokinius į sėkmę

Mūsų „ The College for Adult Learning vizija yra orientuota į tikrų rezultatų kūrimą studentams.

Esame pasiryžę padėti studentams pasiekti savo tikslų, pritaikydami mokymosi keliones, įtraukiantį ir su pramone susijusį kursų turinį, papildomus studijų išteklius ir priemones. Gaukite neribotą patarimą ir paramą iš patyrusių specialistų.

Mes tikime, kad galime kažką pakeisti.

Turime tris pagrindinius principus, kurie lemia, kaip mes teikiame specialius internetinius kursus CAL studentams. Studijos pas mus neapsiriboja tik popieriaus lapu. Su CAL kursu įkvėpkite kurti savo pasaulį-gaukite neprilygstamą paramą, realius įgūdžius ir žinias bei mėgaukitės lanksčiu mokymusi.

Atraskite, kas mus skiria.

Sėkmės kursai

Mes skiriame laiko, kad galėtume sėkmingai tirti ir kurti savo mokymo produktus, ir išdidžiai specializuojamės kurdami kursus, kurių reikalauja pramonė ir būsimi lyderiai, kaip ir jūs.

 • Mes buvome sukurti tam, kad padėtume žmonėms pakeisti savo karjerą. Tai reiškia, kad reikia pateikti atitinkamus kursinius darbus, skirtus ugdyti į ateitį orientuotus įgūdžius ir kurti tikrus rezultatus. Kuriame savo kursus, kad galėtume sutelkti dėmesį į darbo vietą, kurdami savo vertinimus pagal praktinius kursų pritaikymus ir pritaikydami turinį, kad jis atitiktų konkrečios pramonės poreikius. Tai padeda užtikrinti, kad mūsų kursai suteiks reikiamą turinį ir įgūdžius, reikalingus šiandienos darbo vietoje ir rytojaus pramonėje .
 • Atlikus šiuolaikinės darbo jėgos poreikių tyrimą, nustatyta, kad darbdaviai ieško dinamiškų lyderių , o ne tik specialistų. Darbdaviai vis dažniau ieško perduodamų komandos vadovavimo ir projektų valdymo įgūdžių, kad užtikrintų, jog turi į ateitį orientuotą, dinamišką darbo jėgą.
 • Būkite tikri, kad turėdami CAL kvalifikaciją turėsite galimybę ne tik išsiugdyti atitinkamus techninius įgūdžius ir žinias, bet ir perduodamus įgūdžius, kurie padės tapti sėkmingu lyderiu.

Unikali dvigubo diplomo programa

Būkite tikri, kad turėdami CAL kvalifikaciją turėsite galimybę ne tik išsiugdyti atitinkamus techninius įgūdžius ir žinias, bet ir perduodamus įgūdžius, kurie padės tapti sėkmingu lyderiu. Mes norime, kad jūsų karjeroje būtų konkurencinis pranašumas. Štai kodėl mes sukūrėme integruoto dvigubo diplomo ir dvigubos kvalifikacijos kursų rinkinį, kad galėtume suteikti daugiau paklausių įgūdžių.

Sutaupykite šimtus valandų studijų laiko

 • Sutaupykite laiko ir pinigų pasirinkdami integruotą dvigubo diplomo kvalifikaciją. Mūsų kursai sujungia dviejų atskirų kvalifikacijų vienetus, kad sukurtume unikalų paketą, kuris sutaupys šimtus valandų studijų laiko.

Unikalūs įgūdžių rinkiniai, padėsiantys išsiskirti iš minios

 • Mūsų padaliniai yra atrinkti rankomis konsultuojantis su pramonės lyderiais ir yra sukurti kuriant holistinius ir į ateitį orientuotus kursus. Raskite tinkamą derinį, atitinkantį jūsų įgūdžius ir karjeros siekius.

Dvi nacionaliniu mastu pripažintos kvalifikacijos

 • Baigę kursą, turėsite dvi atskiras kvalifikacijas. Integruodami akredituotus kursus įgysite praktinių įgūdžių, gerbiamų visose pramonės šakose, ir paprasta Pathways tolesniam mokymuisi.

Sutelkite dėmesį į mūsų mokinius visos kelionės metu

Čia, CAL, esame įsipareigoję savo studentų sėkmei - nuo registracijos iki baigimo ir vėliau.

Kiekvienas CAL komandos narys yra skirtas padėti jums sėkmingai mokytis.

 • Skirtingai nuo TAFE, universitetų ir didelių RTO, CAL nebūsite traktuojamas kaip tik skaičius . Mūsų įsipareigojimas jums prasideda nuo to, kad skiriame laiko savo tikslams suprasti, pateikiame individualizuotus ir lanksčius mokymosi sprendimus, o tai skatina aistringi mentoriai ir palaikymo komandos.
 • Kaip asmuo, turintis savo aplinkybes, turite unikalių mokymo poreikių, o mūsų tikslas yra paremti jūsų mokymosi kelionę jums tinkamu būdu. Mes pritaikysime mokymosi planą ir sukursime Pathway į jus ir jūsų patirtį. Nesvarbu, koks yra jūsų karjeros tikslas, mes padėsime jums tai pasiekti.
 • Mėgaukitės neprilygstama parama, kai to reikia. Mes suprantame, kad kiekvienas turi skirtingą mokymosi stilių ir jam reikia skirtingo lygio ir paramos. Siūlome keletą palaikymo galimybių, pvz., Greito reagavimo tiesioginį pokalbį, suplanuotas individualias treniruotes su patyrusiu mokymosi treneriu, draugiškos palaikymo komandos registraciją ir dar daugiau.

Neprilygstamas palaikymas ir lankstumas

Kai studijuojate su CAL, galite būti tikri, kad esame pasiryžę padėti jums pasiekti savo karjeros tikslų. Skirtingai nei mūsų konkurentai, mes neimame brangių mokesčių už RPL, kursų perkėlimą ar pasirinktinį 6 mėnesių pratęsimą. Mūsų tikslas yra padėti jums reikiamu būdu per visą mokymosi kelią ir padėti jums įgyti kvalifikaciją.

Jokio mokesčio už RPL

 • Norime jus pripažinti už turimas žinias ir įgūdžius. Ankstesnio mokymosi pripažinimas (RPL) yra efektyvus būdas jau kompetentingiems specialistams greičiau įgyti kvalifikaciją. Skirtingai nuo kitų RTO, mes neimame paraiškos mokesčio už RPL arba mokesčio už vienetą už RPL.

Jokių mokesčių už pervedimus ar atidėjimus

 • CAL kartu su jumis surasime Pathway , geriausiai atitinkantį jūsų karjeros tikslus. Štai kodėl mūsų studentams siūlome nulinį mokestį už kursų perkėlimą. Siekdami prisitaikyti prie užimto mūsų studentų gyvenimo, siūlome nemokamą 90 dienų atidėjimą ir vieną nemokamą 6 mėnesių pratęsimą.

30 dienų nerizikinga garantija

 • Esame tikri, kad jums patiks jūsų kursas. Tačiau, jei pastebėsite, kad kursas tiesiog netinkamas, galite atsiimti per pirmąsias 30 dienų, kad būtų grąžinti visi kursų mokesčiai, atėmus nedidelį 150 USD administravimo mokestį. Skirtingai nuo kitų RTO, kurie siūlo tik 14 dienų grąžinimo laikotarpius, CAL mes siūlome savo studentams 30 dienų.

Pakartotinis registravimas ir pratęsimas

 • Siekdami padėti studentams tęsti mokymosi kelionę, siūlome nemokamą 6 mėnesių pratęsimą, kad užtikrintume, jog jie gali geriausiai baigti savo kursą. Taip pat džiaugiamės galėdami pasiūlyti pakartotinę registraciją. Mes niekada neimame viso kurso mokesčio už pakartotinį registraciją (kai kurie mokesčiai taikomi).

Tikri jūsų karjeros rezultatai

Mes sutelkiame dėmesį į tikrus rezultatus, o ne tik popieriaus lapą.

 • Viena iš priežasčių, kodėl mes rankiniu būdu pasirenkame savo mokymosi trenerius, yra tai, kad mes galime užtikrinti, kad jie turi patirties ir mąstysenos, kad mūsų mokiniams suteiktų vertingų patarimų. Tai ne tik vertinimas, bet ir galimybė studentams pasikalbėti su žmogumi, kuris ten buvo ir tai padarė. Galimybė atremti kažkieno idėjas, geriau suprasti vadovavimą ir praktinius patarimus, kuriais galite pasinaudoti iš karto.
 • Mūsų mokymosi treneriai yra ne tik instruktoriai, jie yra pramonės lyderiai ir mentoriai -jie yra prieinami visiems mūsų studentams, norintiems užsisakyti asmeninį palaikymą.

Tikrų rezultatų garantija

Mūsų realių rezultatų garantija yra mūsų įsipareigojimas jums ir jūsų karjeros tikslams, užtikrinantis, kad studijos suteiks jums naudos iš realaus pasaulio.

Ši garantija yra dalis mūsų nuolatinio darbo, padedančio jums ne tik studijų metu. Mūsų komanda, vertinimai ir atsiliepimai yra skirti padėti jums karjeroje, o ne tik išlaikyti kursą.

Vietos

 • Mitcham

  Level 1, 3/630 Mitcham Rd, 3132, Mitcham

Klausimai