Keystone logo
The Citadel

The Citadel

The Citadel

Įvadas

The Citadel yra Čarlstono mieste, Pietų Karolinoje esantis orientyras, pasižymintis savo švietimo reputacija ir turtinga istorija. Įkurta 1842 m., The Citadel “ yra apie 2300 studentų, kurie sudaro Pietų Karolinos kariūnų korpusą. Dar 1000 studentų lanko The Citadel absolventų kolegiją“ - civilinį vakarą ir internetinę programą, siūlančią aukštojo mokslo ir profesinius laipsnius, taip pat bakalauro programas.

The Citadel “ misija yra ugdyti ir tobulinti kariūnus ir studentus, kad jie taptų principingais lyderiais visose gyvenimo srityse, diegdami pagrindines kolegijos vertybes drausmingoje ir intelektualiai sunkioje aplinkoje.

Devynerius metus iš eilės U .S. žinios

The Citadel yra akredituota Pietinėje kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijoje, kad būtų suteiktas bakalauro laipsnis, magistro laipsnis ir specialistas švietimo srityse. Pedagogų rengimo, konsultantų švietimo, raštingumo ugdymo ir švietimo lyderystės bakalauro ir magistro studijų programos yra akredituotos Nacionalinėje mokytojų rengimo akreditavimo taryboje (NCATE). The Tommy

Vietos

  • Moultrie Street,171, 29409, Charleston

Klausimai