Keystone logo
Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Įvadas

Mūsų naujoviška "JD programa

21-ojo amžiaus advokatas turi padaryti daugiau, nei tiesiog pabandykite bylas teisme. Jums reikės galimybę derėtis dėl susitarimų, sutarčių projektus, amatų gyvenvietes ir tarpininkauti ginčus. Teksaso A & M universiteto Teisės mokyklos, mes Jums padėsime. Mūsų naujoviška "JD programa pabrėžia realaus pasaulio teisinių įgūdžių, kurie bus pilnai paruošti jums visiems savo karjerą aspektų svarbą.

Teksaso A & M "Investavimas į savo ateitį

Kadangi mes tapo Teksaso A & M universiteto 2013, mes investavome daug lėšų stiprinti savo laipsnį vertę ir pagerinti savo patirtį, o jūs čia ne į teisės mokyklą. Mes turime daug daugiau įdomių pokyčius darbų, bet mes jau ėmėsi kelių priemonių siekiant investuoti į savo ateitį.

Keliai į sėkmę

Yra daugiau nei vieno tipo advokatas. 21-ajame amžiuje, praktikuojantys teisininkai tarnauti platų klientų įvairių gebėjimų ir daugybė pramonės šakų. Teksaso A & M universiteto Teisės mokyklos, jūs galite laikyti savo galimybėmis, vykdant platų išsilavinimą. Arba galite pasirinkti vieną iš trijų skirtingų kelių, kad mes siūlome. Per kiekvieną iš šių kelių, jūs netgi galite pasirinkti sutelkti dėmesį į konkrečias praktikos srityse, pavyzdžiui, intelektinės nuosavybės ar naftos ir dujų įstatymą.

Fort Vertas / Dalasas

Nurodykite teisės mokyklą reiškia, pasirenkant savo namus per ateinančius kelerius metus, o jums nebus rasti geresnę vietą mokytis ir gyventi kaip Fort Worth. Fort Vertas siūlo neprilygstamą gyvenimo kokybę, juridinio bendruomenės, kuri priima ir mentorių jaunuosius teisininkus, ir susipažinti su įvairiomis darbdavių įvairių praktikos nustatymus, įskaitant advokatų kontorų, vyriausybinių agentūrų, pelno nesiekiančių organizacijų ir teisės departamentų korporacijos.

Teksaso A & M universiteto Teisės nediskriminavimo politikos

Teksaso A & M universiteto teisės mokykla suteikia lygias galimybes į savo programą teisinio švietimo visiems pareiškėjams dėl priėmimo, dalyvavo studentai ir absolventai be diskriminacijos ar segregacijos dėl rasės, odos spalvos, religijos, tautybės, lyties, amžiaus, negalios, veterano statuso žemės , lytinės orientacijos, lytinės tapatybės ir lyties išraiška. Be to, Teksaso A & M universiteto teisės mokykla teikia savo dėstytojams ir kitiems darbuotojams vienodos galimybės įdarbinti, pratęsti, skatinimo ir kadencijai.

Teksaso A & M įstatymo novatoriškas nuotolinio mokymo PROGRAMOS

Siūlome du nuotolinio mokymosi programas, tiek tose srityse, kuriose žinios ir įgūdžiai yra šiuo metu didelę paklausą: Turto valdymas ir Rizikos valdymas.

Programos yra tik internete, Kuri suteikia darbo profesionalams ir studentams, kurie turi asmenines įsipareigojimų lankstumas jie turi išmokti ir gauti naujų įgūdžių su minimalus sutrikdymas jau visą savo gyvenimą. Be mūsų programas, mes ne tik įdėti fotoaparatą į klasėje nugaros įrašyti profesoriaus paskaitą. Toks požiūris yra pasenusi ir neefektyvi. Vietoj to, mes naudojame state-of-the-art pedagoginiai metodai kad pasinaudoti vėliau internete mokymosi technologijos. Kiekvienas kursas yra specialiai paruoštas su nuotolinių studijų studentų galvoje.

Kiekviena programa trunka apie šešis semestrus baigti, o baigus, Jūs turite galimybę apsilankyti pas mus į teisės mokyklą gauti nusipelnęs "Aggie Ring", todėl jums gyvenime narys plataus Aggie tinklą.

Laisvi nuotolinio mokymo programos

 • Turto valdymas
 • Rizikos valdymas

Du laipsniai - vienas stiprus mokymo programos

Du skirtingi laipsniai yra siūlomi kiekvienos programos-AN LL.M. Magistras teisininkams (Tiems, kurie jau gavo JD), ir Kandidatas jurisprudencijos (M.Jur.) Ne advokatas profesionalai. Nors ne teisininkai gali turėti papildomą reikalingas kurso arba iš anksto reikiamą JAV teisę, pateikti juos lygiomis teisėmis su savo advokatu tėvynainių, programos struktūros ir turinio yra tada iš esmės tas pats, nepriklausomai nuo to, JD statusą.

Vietos

 • Fort Worth

  Texas A&M University School of Law 1515 Commerce Street , TX 76102, Fort Worth

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai