Keystone logo
Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Įvadas

Kodėl reikia mokytis įgūdžių Tecnológico de Monterrey ?

Mūsų programos parengia studentus įgūdžiams, kurių jiems reikia norint tobulėti arba pradėti karjerą kodavimo, duomenų analizės ar kibernetinio saugumo srityse. Virtualią pamoką deriname su dinamiškomis mokymo programomis, kurias moko patyrę instruktoriai. Turėdami platų studentų palaikymą ir daugybę išteklių, teikiame išsilavinimą, kuris padės rasti kelią į sėkmę.

  • Mūsų klasėse mokoma naujausių rinkos įgūdžių* kodavimo, duomenų analizės ir kibernetinio saugumo srityse.
  • Abi mūsų programos siūlo patogų neakivaizdinį tvarkaraštį studentams, norintiems likti dabartiniame darbe, o naktimis mokytis vertingų naujų įgūdžių, o tai puikiai tinka suaugusiems besimokantiems.
  • Sukurkite platų projektų ar žiniatinklio programų portfelį, kad parodytumėte savo žinias.
  • Pasiekite „Boot Camps“ karjeros paslaugas, kad palaikytumėte jūsų perėjimą prie žiniatinklio kūrimo ar duomenų analizės.

* Šių kursų medžiaga gali keistis dėl rinkos paklausos.

Šios programos siūlomos per Tecnológico de Monterrey , bendradarbiaujant su edX.Apie edXedX, priklausanti 2U Inc., bendradarbiauja su gerais universitetais ir organizacijomis, siekdama teikti naujoviškus, įgūdžiais pagrįstus mokymus daugiau nei 45 milijonų besimokančiųjų bendruomenei visame pasaulyje, kad padėtų jiems kiekviename jų gyvenimo ir karjeros etape. „edX“ teikia įkrovos stovyklas pasitelkdama įtraukiančią mokymosi patirtį su ekspertų paslaugomis ir vertingais ištekliais. 2021 m. absolventus įdarbino daugiau nei 6 700 įmonių, įskaitant daugiau nei 62 % „Fortune 100“ sąrašo.

Vietos

  • Monterrey

    Avenida Eugenio Garza Sada Sur,2501 Sur, 64849, Monterrey

    Klausimai