Keystone logo
SupBiotech Paris

SupBiotech Paris

SupBiotech Paris

Įvadas

„Sup'Biotech“ yra privati biotechnologijų inžinerijos mokykla, įsikūrusi Paryžiaus didmiestyje. „Sup'Biotech“ studentai atlieka inžinerijos ir mokslo kursinius darbus, įskaitant paskaitas, laboratorinius darbus ir ilgalaikius kūrybinius projektus. Skirtingai nuo daugelio kitų mokyklų, orientuotų į STEM, „Sup'Biotech“ taip pat pabrėžia pramonės patirtį ir siūlo tikrai neprofesionalią mokymo programą. „Sup'Biotech“ absolventus įdarbina geriausios biotechnologijų sektoriaus įmonės, tokios kaip „L'Oreal“, „Sanofi“, „Watchfrog“, „Nestlé“ ir daugybė kitų. Beveik visi „Sup'Biotech“ absolventai susiranda darbą arba tęsia aukštąsias studijas, o unikalus „Sup'Biotech“ mokslo ir vadybos įgūdžių derinys yra labai vertingas visų rūšių darbdaviams.

Siūlome bakalauro, magistro, studijų užsienyje ir vasaros programos kursus tarptautiniams studentams. Studentai gali pradėti nuo 1, 2, 3, 4 ar 5 metų; pirmųjų ir antrųjų metų kursai yra dėstomi anglų arba prancūzų kalbomis, o trečias, ketvirtas ir penktas - anglų kalba. Absolventai greitai gauna aukštas pareigas Prancūzijoje ir užsienyje tokiose srityse kaip sveikata ir farmacija, maisto perdirbimo naujovės, kosmetika, bioinformatika ar aplinka. Programa sukurta pagal Prancūzijos inžinerijos mokyklų modelį, akredituotą CTI: pamatų ciklas (2 metai), po to - inžinerijos ciklas (3 metai).

„Sup'Biotech“ mokymo programa yra tarpdalykinė pusiausvyra tarp mokslo ir inžinerijos kursinių darbų (paskaitos, praktiniai laboratoriniai darbai ir projektai), valdymo įgūdžių, pramonės žinių. Mūsų studentai taip pat sužino apie vidaus ir tarptautines biotechnologijų rinkas. „Sup'Biotech“ profesoriai yra iš įvairių mokymų ir išsilavinimo, pavyzdžiui, universitetų, tyrimų centrų ir pramonės. Anglų kalba yra naudojama visoje mūsų programoje; mūsų magistrantūros kursai yra dėstomi anglų kalba, o nuo trečių metų kursai vyksta tik anglų kalba. „Sup'Biotech“ studentai yra pasirengę įvairioms atsakomybėms įvairiose biotechnologijų ir tarptautinėse korporacijose, dirbančiose tokiose srityse kaip sveikata, kosmetika, aplinka, farmacija ir žemės ūkis.

Kaip minėta aukščiau, „Sup'Biotech“ penkerių metų programa apima dvi studijų programas, atitinkančias naujus Europos standartus. Mūsų trejų metų bakalauro programa suteikia „Sup'Biotech“ bakalauro laipsnį. Mūsų magistrantūros programoje studentai pasirenka tokią parinktį kaip tyrimai ir plėtra, gamyba arba pardavimai ir rinkodara. Baigę mūsų dvejų metų studijų programą, studentai gauna biotechnologijos inžinieriaus diplomą, atitinkantį magistro laipsnį.

PASTABA:

„Sup'Biotech“ neturi stipendijų.

Tačiau mes džiaugiamės galėdami paremti visas paraiškas gauti viešąsias stipendijas, kurias mūsų studentai nori pateikti Prancūzijos vyriausybei ar labdaros institucijoms.

Stipendijos ir finansavimas

ATKREIPKITE DĖMESĮ:

Sup'Biotech neturi stipendijų.

Tačiau džiaugiamės galėdami paremti visas paraiškas dėl viešųjų stipendijų, kurias mūsų studentai nori pateikti Prancūzijos vyriausybei ar labdaros institucijoms.

Vietos

  • Paris, Prancūzija

Klausimai