Keystone logo
Sunway University Online

Sunway University Online

Sunway University Online

Įvadas

Sveiki atvykę į Sunway universitetą, vieną iš pirmaujančių Malaizijos privačių universitetų, kuris yra griežtai nesiekiantis pelno ir skirtas kokybiškam švietimui, remti įmones ir atlikti mokslinius tyrimus, orientuotus į pagrindines pasaulines problemas.

Universitetą Malaizijos vyriausybė įvertino 5 žvaigždutėmis „puikiai“ (paskutinėje Setara vertinimo pratyboje) ir yra vienas iš vienuolikos universitetų Malaizijoje, kuriam suteiktas specialus „Premier Digital Technology University“ statusas. Mes plėtojome glaudų bendradarbiavimą su daugeliu pirmaujančių tarptautinių universitetų, įskaitant Harvardo universitetą ir Oksfordo bei Kembridžo universitetus. Kai kurie profesoriai iš pastarųjų rengia išskirtinius apsilankymus, retkarčiais skaitydami paskaitas mūsų universitetui ir platesnei Sunway City bendruomenei per mūsų Jeffrey Cheah išskirtinių pranešėjų viešų paskaitų ciklą. Jie pavadinti Sunway City ir universiteto įkūrėjo Tan Sri Jeffrey Cheah vardu, kuris taip pat yra Sunway Group, vieno iš pirmaujančių Malaizijos pramonės konglomeratų ir Sunway City kūrėjų, pirmininkas. Mes palaikome labai glaudžius ryšius su Lankasterio universitetu JK, todėl daugelio programų studentai taip pat gali gauti Lankasterio laipsnius.

Mūsų vizija

Būti pasaulinio lygio universitetu

Mūsų misija

Ugdyti visapusiškus individus ir atsiduoti žinių, atitinkančių mūsų visuomenės ir pasaulinės bendruomenės poreikius, atradimui, tobulėjimui, perdavimui ir pritaikymui.

Mūsų Kristaus

"Sunway University" savo misiją vykdys sąžiningai ir tvirtai pasiryžusi siekti kompetencijos, įmonės, profesionalumo, finansinio pasitikėjimo savimi, inovacijų, abipusės pagarbos ir kolektyvinio dvasią

Mūsų edukaciniai tikslai

Sunway universiteto studentai:

  • tapti nepriklausomais, besimokančiais visą gyvenimą, kurie aktyviai siekia žinių ir vertina jų pasaulinį pritaikymą ekonominei, politinei, socialinei ir kultūrinei plėtrai
  • gebėti prisidėti prie greitai besikeičiančio ekonominio, socialinio ir technologinio pasaulio
  • plėtoti stiprias vadovavimo savybes ir bendravimo įgūdžius
  • Būkite pasirengę karjerai, kad jie galėtų vadovauti produktyviam, prasmingam ir prasmingam gyvenimui
  • vertybės vientisumą ir tapti etiškais, atskaitingais, rūpestingais ir atsakingais visuomenės nariais

Mūsų akademinės programos apima platų diplomų, bakalauro, magistro ir daktaro laipsnių spektrą. Taip pat siūlome trumpus kursus. Visos mūsų programos buvo sukurtos taip, kad atitiktų pramonės poreikius ir suteiktų optimalias darbo ar tolesnių studijų galimybes. Daugelis mūsų studijų programų taip pat veda į Lankasterio universiteto, JK, laipsnius. Į kai kurias programas taip pat įtrauktas pasirengimas tam tikrų profesinių organizacijų profesiniams egzaminams arba atleidimas nuo tokių egzaminų dėl profesinės organizacijos pripažinimo.

Reitingai

Universitetas yra palyginti jaunas pagal pasaulinius standartus, tačiau jau patenka į 2% geriausių pasaulio universitetų (QS World University Rankings). 2022 m. leidime Sunway universitetas pateko tarp 18 % geriausių QS Asia University Rankings 2022, taip pat buvo įtrauktas į 150 geriausių pasaulio universitetų iki 50 metų amžiaus.

Vietos

  • Petaling Jaya

    Jalan Universiti,5, 47500, Petaling Jaya

    Klausimai