Keystone logo
Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Įvadas

Atrask savo jėgą. Pasiekti savo tikslus. Išnaudokite žinias

Stanmore School of Business yra viena iš geriausių internetinių verslo mokyklų Londone. Per keletą dešimtmečių mokymo ir mokymosi patirties mes formuojame verslo praktiką ir keičiame karjerą visame pasaulyje. Mūsų akademinė jėga įkvepia autentišką ir provokuojantį verslo mintis, suteikiant studentams galimybę plėtoti tikrai naujovišką požiūrį į unikalią akademinę aplinką.

Mes esame skirta lyderiams, norintiems mokytis, ir įsipareigojimą pasaulinio lygio mokymui. Mūsų įvairių tarptautinių fakultetų yra puikūs įtakingi ekspertai, kurie generuoja daug žinių ir vadovavimo, derinant geriausius akademinius ir realaus gyvenimo problemų sprendimo įgūdžius. Jie skirti padėti studentams atrasti savo stipriąsias puses ir galvoti už dėžutės ribų. Studentai naudojasi savo patirtimi, visais tuo metu mokosi, kaip padaryti teigiamą poveikį pasaulio veiklai.

Mes esame svarbus verslo kompetencijos subjektas ir nekantriai laukiame, kad ateityje galime perteikti mūsų išmintį ateities kartoms. Mūsų yra pasaulinė mokykla, turinti pasaulines ambicijas. Mes teikiame novatorišką mokymosi patirtį, kuri nėra ribota ribų, o tai atgal suteikia mums unikalų konkurencinį pranašumą.

Mes nuosekliai ieškome naujų būdų, kaip pagerinti ir pažvelgti į dinamišką verslo pasaulį. Esame pilni entuziazmo, skatinimo ir pozityvumo. Dauguma mūsų magistrantūros studijų studentų yra iš užsienio, o mūsų vykdomosios švietimo studentai yra iš daugiau nei 60 skirtingų šalių. Patirtis mūsų unikalią akademinę aplinką ir prieigą prie stipraus pasaulinio tinklo dėstytojų, ir toliau išparduoda sėkmingus žmones ir karjerą visame pasaulyje.

Vietos

  • 85 Great Portland Street, London, W1W 7LT., W1W 7LT, London

  • UK Online, Jungtinė Karalystė

Klausimai