Keystone logo
Stanford University Stenfordo priklausomybės ir sveikimo psichologijos internetinis trumpas kursas
Stanford University

Stenfordo priklausomybės ir sveikimo psichologijos internetinis trumpas kursas

Online USA

6 Weeks

Anglų kalba

Ištęstinės

USD 1 500

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Supraskite priklausomybės mokslą ir atraskite psichologinius gydymo ir sveikimo būdus.

Mokslinių tyrimų dėka žinome, kad priklausomybė yra liga, kuri paveikia ir smegenis, ir elgesį. Šie atradimai paveikė ir pagerino mūsų supratimą apie priverstinį narkotikų vartojimą, o tai leido mums veiksmingai reaguoti į šią problemą moksliškai pagrįstomis psichologinėmis intervencijomis. Priklausomybės elgesio gydymas, sveikimas ir prevencija tapo pasauline strategija.

Vadovauja dr. Anna Lembke, Stanford University medicinos mokyklos priklausomybės medicinos direktorė ir pagrindinė opioidų epidemijos aktyvistė. Priklausomybės ir sveikimo psichologijos psichologijos internetiniai trumpi kursai iš Stanfordo sveikatos mokymo centro (SCHE), dalis Stanfordo medicinos, tyrinėja sudėtingus santykius tarp gydytojų ir pacientų, priklausomybės mokslą ir kliūtis, trukdančias sėkmingai spręsti priklausomybę nuo narkotikų ir asmeniniu bei sisteminiu lygmeniu.

Per šešias savaites įvertinsite, kaip vaistai, psichoterapijos metodai ir bendraamžių pagalba gali pagerinti atsigavimą ir kaip moksliniai įrodymai gali būti panaudoti kuriant naujoviškus priklausomybės gydymo būdus. Taip pat ištirsite neurobiologinius veiksnius, lemiančius priklausomybę, ir kaip jie veikia intervencijos ir atsigavimo pastangas šiandien.

Apie sertifikatą

Tyrinėkite priklausomybės ir sveikimo mokslą ir gaukite oficialų baigimo sertifikatą iš Stanfordo sveikatos mokymo centro

Vertinimas yra nuolatinis ir pagrįstas daugybe praktinių užduočių, atliekamų internetu. Norėdami gauti sertifikatą, turėsite atitikti kurso vadove nurodytus reikalavimus. Vadovas bus jums prieinamas, kai tik pradėsite kursą.

Jūsų sertifikatas bus išduotas jūsų oficialiu vardu ir atsiųstas sėkmingai baigus kursą pagal numatytus reikalavimus.

Kodėl verta rinktis GetSmarter?

„GetSmarter“, kurią palaiko 2U, yra internetinio mokymosi ekspertas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį kuriant aukščiausios kokybės internetinius trumpus kursus iš pirmaujančių pasaulio universitetų ir institucijų. Mes teikiame 2U, kad padėtų jums atskleisti savo potencialą per gyvenimą keičiantį mokymąsi, įtraukiant ir paliečiant patirtį.

Mes teikiame rinkos vadovaujamus kursus, kurie suteikia dirbantiems specialistams žinių, reikalingų tobulinti, perkvalifikuoti arba pradėti visiškai naują karjerą. Taikydami duomenimis pagrįstą metodą, analizuojame būsimus įgūdžių reikalavimus ir užtikriname, kad visi kursai atitiktų šį poreikį. Užtikriname, kad pirmaujantys universitetai ir institucijos būtų jūsų ekspertų vadovai, o mūsų žmonės, technologijos ir ištekliai – jūsų variklis – kartu suteikiame daugiau galios nei tik švietimui, bet ir jūsų potencialui.

Programos rezultatas

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Įranga

Apie Mokyklą

Klausimai