Keystone logo
Stanford University

Stanford University

Stanford University

Įvadas

Stanfordo medicinos mokymo centro, esančio Stanfordo medicinoje, tikslas - įgalinti pasaulio sveikatos specialistus suteikiant prieinamą mokymąsi, kuris panaudotų Stanford University patirtį ir patirtį medicinos praktikoje.

SCHE laikosi įsitikinimo, kad švietimas suteikia galių, o sveikatos mokymas gelbsti gyvybes.

Apie Stanfordo sveikatos mokymo centrą

Stanfordo sveikatos mokymo centras (SCHE), kuris yra Stanfordo medicinos dalis, siekia padėti visų lygių sveikatos specialistams tiek JAV, tiek visame pasaulyje. Teikdama veiksmingus ir veiksmingus mokymus, ji siekia didinti išmanančių ir aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, kurie yra pasirengę pagerinti paslaugų lygį pažeidžiamiausiose pasaulio vietose ir turėti ilgalaikį socialinį poveikį, prieinamumą visame pasaulyje.

Stanfordo sveikatos mokymo centro internetiniai trumpi kursai

SCHE sukūrė internetinių trumpų kursų portfelį, kuriame sveikatos priežiūros specialistai geriau supras, kaip jie gali rūpintis savo pacientų psichine ir fizine gerove, ir kuria labiau informuotą visuomenę. Kursuose pateikiamas holistinis požiūris į sveikatą, liečiantis pratimus, mitybą ir psichinę gerovę, o turinį sukūrė Stanfordo medicinos sveikatos mokymo centro dėstytojai.

Kodėl verta mokytis internetu Stanfordo sveikatos mokymo centre

Bendradarbiaudama su GetSmarter, 2U, Inc. prekės ženklu, SCHE gali teikti aukštos kokybės ir patrauklų su sveikata susijusį švietimą dirbantiems specialistams visame pasaulyje, užtikrindama didžiausią įmanomą poveikį pasauliniams sveikatos ir gerovės iššūkiams. Besimokantieji turi prieigą prie skaitmeninių išteklių, atspindinčių gerbiamo Stanfordo medicinos fakulteto dėstytojo žinias ir patirtį, taip pat galimybę užmegzti ryšius su tarptautinės sveikatos priežiūros pramonės atstovais. Dėl lankstaus internetinio mokymosi modelio šie neakivaizdiniai kursai patenka į net ir labiausiai užimto besimokančiojo tvarkaraštį, o kartu su palaikymu ir ekspertų atsiliepimais teikiama asmeninė patirtis.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Stanford

    Serra Mall,450, 94305, Stanford

    Klausimai