Keystone logo
© University Building: CB-RACK: Fotografie
SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

Įvadas

Suteikiame jums galimybę pasiekti savo tikslus

Pas mus įgysite tikslių kompetencijų ir įgūdžių, reikalingų tolesniems jūsų žingsniams. Mes aktyviai vadovaujame ir palaikome jus visos kelionės metu, padedame, kai tik reikia. Mūsų aistra skatina mus padėti jums tobulėti tiek studijose, tiek kasdieniame gyvenime, kad galėtumėte sėkmingai ir be rūpesčių žengti į savo unikalų kelią.

Apie mus

Valstybės pripažintas SRH Fernhochschule – The Distance Learning University specializuojasi internetinėse studijų galimybėse, kuriose gali dalyvauti dirbantys profesionalai. Kaip nuotolinių studijų kokybės lyderis, universitetas sukūrė studijų modelį, kuris siūlo maksimalų lankstumą ir garantuoja puikų aptarnavimą. Mūsų novatoriškas internetinis miestelis (E-Campus) yra jūsų studijų centras, leidžiantis jums pasiekti sėkmės bet kur ir kada jums tinka, kartu tvarkydami darbus, treniruotes, šeimos ar sportinius įsipareigojimus.

Mūsų universitetas siūlo 51 bakalauro ir magistro internetinės programos pasirinkimą, taip pat daugiau nei 60 universiteto sertifikatų. Neprivalomi tiesioginiai užsiėmimai ir egzaminai yra prieinami 21 vietoje. Šiuo metu didžiausiame Badeno-Viurtembergo federalinės žemės universitete, kuris 2023 m. penktą kartą buvo išrinktas populiariausiu Vokietijos nuotolinio mokymosi universitetu, mokosi daugiau nei 9000 studentų.

Kaip sistemos akredituotas universitetas, turintis nuolatinį valstybės pripažinimą, kurį suteikė Badeno-Viurtembergo federalinė žemė, turime Vokietijos akreditavimo tarybos kokybės antspaudą. Visos studijų programos ir sertifikatų kursai gavo valstybinę akreditaciją.

Perkelsime jus į kitą lygį

SRH nuotolinio mokymosi universitete siūlome pagal jūsų unikalius poreikius pritaikytą studijų programą, suteikiančią lankstumo ir individualizuotą pagalbą, prisitaikančią prie jūsų gyvenimo aplinkybių. Kaip jūsų asmeninis vadovas, mes stovime šalia jūsų kiekviename žingsnyje, vedami aistros jūsų sėkmei.

Vietos

  • Riedlingen

    Kirchstraße,26, 88499, Riedlingen

Klausimai