Keystone logo
Spartanburg Methodist College

Spartanburg Methodist College

Spartanburg Methodist College

Įvadas

Spartanburg Methodist College yra vienintelė Pietų Karolinos regiono akredituota dvejų metų privati ​​gyvenamoji kolegija. Mes siūlome asocijuotus laipsnius meno, mokslo, kriminalinės justicijos, verslo, dailės ir religinių studijų.


SMC yra įsipareigojusi teikti programas ir galimybes, skatinančias akademinę kompetenciją, intelektualinį tyrimą, socialinį supratimą ir charakterio vystymąsi. Mes sukūrėme šią tradiciją, kad galėtume pasiūlyti savo 100% internetinę programą.


Švietimo pamokos

Mūsų patarėjai yra čia, kad padėtų jums pasiekti savo profesinius tikslus. Mes esame su jumis nuo pradžios iki pabaigos. Nuo paraiškos teikimo iki finansinės pagalbos, norint pasirinkti kursus, mes esame čia, kad užtikrintume sėkmę.


Finansinės pagalbos gairės

Vienas iš labiausiai įtemptų elementų pradėti kolegijos studijų programą yra užtikrinti, kad turėtumėte išteklių ne tik pradėti, bet ir užbaigti programą. Mūsų konsultantai yra čia, norėdami padėti jums pasinaudoti finansine pagalba, kad galėtumėte priimti geriausius sprendimus renkantis finansinės pagalbos šaltinius.

Vietos

  • 1000 Powell Mill Rd (7,106.13 mi), 29301, Spartanburg

Klausimai