Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota Online

Saint Mary's University of Minnesota Online

Saint Mary's University of Minnesota Online

Įvadas

Šventosios Marijos universiteto Minesotos internetinės studijų programos

Šventojoje Marijoje mes didžiuojamės pasiūlydami internetinius bakalauro ir magistro laipsnius, skirtus papildyti darbingų suaugusiųjų, kaip jūs, tvarkaraščius. Gaukite prieinamą, patogų išsilavinimą iš aukščiausio lygio universiteto, pagrįsto realiomis programomis.

"Saint Mary's University" ilgoji švietimo naujovių istorija tęsiasi naudojant "iPad" mokymosi valdymo sistemą, leidžiančią mokytis kelyje. Taip pat išlieka mūsų įsipareigojimas laikytis mūsų Lasallian katalikų tradicijos nuolatinio mokymosi, etikos ir bendros gerovės skatinimo. Per mūsų internetines programas stengiamės paskatinti studentus tapti apgalvotais specialistais ir etiniais lyderiais.

Imk klasę su savimi

Atraskite mūsų revoliucinę mokymosi valdymo sistemą, skirtą "iPad", kuri patiekia pamokas po ranka. Kaip mūsų internetinių programų studentas, gausite "iPad", pakraunamą mokymosi platforma, kurią galėsite naudoti programos metu.

  • Nesunkiai susipažinkite su savo kurso medžiagomis
  • Susipažink su bendraklasiais ir dėstytojais, kur esate
  • Sukurti mobiliųjų technologijų gebėjimus darbdavių vertę

Pasiekite praktinį, į karjerą orientuotą švietimą palaikančią, į studentus orientuotą internetinę aplinką. Sužinokite daugiau apie Šv. Marijos universitetą ir jo edukacinių naujovių istoriją.

Vietos

  • 700 Terrace Heights , 55987-1399, Winona

Klausimai