Keystone logo
SIT Graduate Institute Tvarumo daktaro laipsnis - PhD (internetu)
SIT Graduate Institute

Tvarumo daktaro laipsnis - PhD (internetu)

Online

4 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

31 Jan 2025

May 2025

USD 79 500

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Tapkite novatorišku tvarumo srities lyderiu, kuris spręs socialinio ir ekologinio atsparumo, klimato kaitos, vandens trūkumo, maisto trūkumo, aplinkos politikos, ekonominio teisingumo ir kitus klausimus.

Kodėl verta studijuoti tvarumo doktorantūrą?

Tvarumo doktorantūros studentai, skirti specialistams, siekiantiems kurti tvaresnę ateitį, nagrinės socialinius, ekologinius, techninius ir politinius tvarių permainų aspektus, mokslo ir visuomenės santykius kuriant tvaresnę ateitį, taip pat naujus ir įtraukius bendruomenės problemų sprendimo ir tvaraus vystymosi metodus.

Šią internetinę programą papildo dvi 10 dienų tarptautinės rezidencijos per ketverius neakivaizdinių studijų metus. Per pirmųjų metų stažuotę studentai apsistos Lisabonoje, Portugalijoje, kuri yra atsinaujinančiosios energijos inovacijų, jūrų apsaugos ir tvarumo pažangos švyturys. Per antrųjų metų stažuotę studentai pereis nuo teorijos prie praktinio tyrimo, atlikdami unikalius atvejo tyrimus Tanzanijos Zanzibaro salyne, kuris yra mėlynosios ekonomikos iniciatyvų priešakyje.

Studentai įgis mokslinių tyrimų, organizacinio vadovavimo, politikos formavimo ir komunikacijos įgūdžių, kad galėtų prisidėti prie klimato kaitos švelninimo, pasisakyti už socialinę lygybę ir diegti tvarios verslo praktikos naujoves, užtikrinančias ekonominę gerovę. Programos absolventai bus pasirengę vadovauti įvairių suinteresuotųjų šalių grupėms, taip pat bus veiksmingi komunikacijos specialistai politikos sluoksniuose, akademiniame ir organizaciniame kontekste bei mokslo populiarinimo srityje.

SIT pasaulinio masto dėstytojai turi patirties tiek dėstymo, tiek mentorystės, tiek taikomojo darbo įvairiose tvarumo srityse - nuo integruoto išsaugojimo, klimato kaitos, apsirūpinimo maistu, aplinkos valdymo iki tvaraus verslo ir technologijų. Turėdami pasaulinį SIT tinklą ir ilgą patirtinio mokymosi istoriją, studentai įgis unikalią pasaulinę perspektyvą, kurią galės pritaikyti savo karjeroje.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai