Keystone logo
© Domus Academy
Selinus University Business School

Selinus University Business School

Selinus University Business School

Įvadas

Sveiki atvykę į „Selinus“ verslo mokyklą

Mes sertifikuojame vadovus, kurie daro įtaką verslo pasaulyje

Mūsų institucinis darbas yra skirtas įgytų vadybos įgūdžių ir ankstesnių studijų profesiniam naudojimui sertifikavimui tarptautinio darbo perspektyvoje. Selinus universiteto verslo mokykla yra nepriklausoma nuotolinio mokymosi aukštojo mokslo korporacija, siūlanti lanksčias liberalias ir globalias studijas universiteto lygiu verslo administravimo bakalaurams (BBA), verslo administravimo magistrui (MBA), verslo administravimo daktarams (DBA) visose srityse. Verslo ir vadybos.

Bakalauro, magistro ir daktaro pažymėjimai bei diplomai, išduoti Selinus universitete baigus disertaciją, yra profesiniai ir tarptautiniai pažymėjimai ir diplomai, išduoti Roseau Walley būstinėje per „Uniselinus Europe“, kurios būstinė yra Londone, kuri yra pasaulinio Selinus platinimo licencijos turėtoja. Universiteto mokymo programos. Laipsniai skiriami remiantis gautais kreditais ir atsižvelgiant į studijų programų įteisinimą, taip pat remiantis dėstytojų rekomendacijomis apie vietinius miestelius, kuriuose buvo gauti kreditai.

Mūsų programos, skirtos vadovams, verslininkams ir specialistams, orientuotiems į jų profesinės karjeros plėtrą, yra pagrįstos ir visiškai suderinamos su tarptautinėmis švietimo sistemomis. Gairės, kuriomis remiasi mūsų verslo mokykla, prilygsta mažiausiai 5 metų profesinei patirčiai konkrečioje vadybos šakoje, kurioje kandidatas dirba.

Suderinamumas ir įgūdžiai, atitinkantys kandidato mokymo programą, yra vertinami griežtai patikrinant ir įvertinant gyvenimo aprašymą, jo įgūdžių sumą ir baigiamojo darbo vertę.

„089 Photoshootings“ / „Pixabay“

Karjeros galimybės

Mūsų studijų programos yra sertifikuotos karjeros srityje ir siūlo kandidatams, turintiems ne trumpesnį kaip 5 metų patirtį, galimybę gauti prestižinį verslo administravimo magistro laipsnį (MBA) arba verslo administravimo bakalauro laipsnį (DBA) disciplinoje, susijusioje su jų profesine patirtimi. Kandidatai, pateikdami griežtą, originalų ir kvalifikuotą baigiamąjį darbą, turi įrodyti, kad jų žinios verslo administravimo srityje atitinka tarptautinius akademinius standartus, susijusius su reikalaujama akademine disciplina.

Orientuojantis į įvairius specializuotus dalykus ir turėdami ilgametę patirtį, mūsų studentai turi įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmei šiuolaikinėje pasaulio ekonomikoje, ir yra pasirengę plačiam profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybių spektrui.

„Selinus Business Schooll“ laipsnio programos yra puikus pasirinkimas vadovams, verslininkams ir specialistams, norintiems pamatyti jų profesinį prestižą šiandieninėje darbo rinkoje. Griežtas mūsų patarėjų įvertinimas, vadovų kompetencija suteikti akademinį vardą yra aukšto profesionalumo garantija ir gali būti labai aktuali, jei ne lemiama, privačioje liberaliųjų studijų srityje.

Tarptautinis SBS laipsnis turėtų sutapti su karjeros į aukštesnes pareigas nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse ir organizacijose perspektyva.

Vietos

 • London

  Uniselinus Europe LTD 71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Ragusa

   Uniselinus Europe Networking University srl Via Roma, 200 – 40122, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Selinus University of Science and Literature SA Via Espana, Delta Bank Building 6th floor 604D, , Panama City

    Klausimai