Keystone logo
SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

Įvadas

Įkurta 1971 m. kaip Milano Bocconi universiteto absolventų verslo mokykla, SDA Bocconi School of Management yra pirmaujanti tarptautinė verslo mokykla Italijoje ir viena žinomiausių Europos institucijų.

Mokykitės internetu su SDA Bocconi vadybos mokykla

Daugiau nei 50 metų SDA Bocconi pirmavo pasaulinio lygio vadybos mokymuose. Verslumo, akademinio meistriškumo ir ilgalaikių tradicijų vertybėmis pagrįsta mokyklos misija yra padėti šiandienos specialistams klestėti vis labiau nenuspėjamoje pasaulinėje rinkoje.

Apie SDA Bocconi vadybos mokyklą

„SDA Bocconi“ suteikia verslo lyderiams visame pasaulyje spręsti sunkiausius pasaulio iššūkius, skatindama pažangiausias žinias, valdymo kultūrą ir inovacijas savo vykdomosiose programose, tyrimų laboratorijose ir žinių centruose.

SDA Bocconi yra viena iš nedaugelio elitinių verslo mokyklų, pelniusių prestižiškiausių pasaulyje tarptautinių akreditacijų (AMBA, AACSB ir EQUIS) „trigubą karūną“. Tai taip pat vienintelė Italijos institucija, įtraukta į visus pagrindinius pasaulinius verslo mokyklų reitingus, įskaitant „Financial Times“, „Forbes“, „Bloomberg Businessweek“ ir „The Economist“.

[Skaityti daugiau SDA Bocconi School of Management svetainėje]

SDA Bocconi internetinės programos

Įvairus SDA Bocconi internetinių programų rinkinys apima įvairias paklausias verslo temas, aktualias šiandienos į ateitį orientuotam specialistui. Tai apima pagrindinius verslo dalykus, pardavimų valdymą, blokų grandinę ir tvarią madą. Kiekviena programa integruoja unikalų į praktiką orientuoto mokymosi ir naujausių mokslinių tyrimų derinį, suteikiantį dalyviams įgūdžių, reikalingų sėkmingai vadovauti ateities korporacijoms, NVO ir ne pelno organizacijoms.

Kodėl verta mokytis internete su SDA Bocconi

„SDA Bocconi“ bendradarbiauja su „GetSmarter“, 2U, Inc. prekės ženklu, siekdama pritaikyti savo transformacinį, praktika grindžiamą mokslinių tyrimų ir mokymosi metodą naujos kartos verslo lyderiams. Daugiausia dėmesio skirdami pagrindinėms kompetencijoms, tokioms kaip kūrybinis mąstymas ir inovacijos, programos dalyviai pagerins savo gebėjimą etiškai nukreipti savo organizacijas į tvarų pelningumą. Vadovai ir lyderiai galės įgyti ateičiai paruoštų įgūdžių, padėsiančių naršyti pokyčiams, sukurti dinamišką pasaulinį tinklą ir gauti oficialų SDA Bocconi baigimo sertifikatą, patvirtinantį jų patobulintas strategines žinias.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

  • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    Klausimai