Keystone logo
© SBCC
Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

Įvadas

Santa Barbara City College (SBCC) Tarptautiniai studentai visada vaidino esminį vaidmenį Santa Barbara City College gyvenime. Santa Barbara City College sveikina tarptautinius studentus ir skatina juos naudotis visomis Studentų paramos tarnybų ir Tarptautinės studentų paramos programos (ISSP) personalo teikiamomis paslaugomis. Santa Barbara City College yra Santa Barbaroje, Kalifornijoje, dar žinomoje kaip Amerikos Rivjera. Vos 100 žingsnių nuo paplūdimio Santa Barbara City College siūlo vieną gražiausių miestelių šalyje. Įsikūręs tarp Ramiojo vandenyno ir Santa Ynez kalnų, jis yra netoli pasaulio pramogų pramonės sostinės – Los Andželo pietuose, San Francisko šiaurėje ir Las Vegaso rytuose. 283 saulėtos dienos ir unikali vieta siūlo daug veiklos ištisus metus. Tarptautinės studentų paramos programos biuro darbuotojai stengiasi suteikti tarptautiniams studentams galimybę pasinaudoti aukštos kokybės akademinėmis programomis, taip pat intelektualiai stimuliuojančia ir smagia socialine ir popamokine veikla. Tarptautiniai studentai gali stoti į Santa Barbara City College kad patobulintų savo anglų kalbos įgūdžius dalyvaudami anglų kalbos kaip antrosios kalbos (ESL) programoje, arba įgyti asocijuotojo laipsnį, pasiekimų pažymėjimą ar diplomą arba kompetencijos ar skyriaus apdovanojimą per akademinę programą. Tarptautiniai studentai taip pat gali lankyti pertraukos metus (vienerius metus ar semestrą) arba stoti į kitą JAV instituciją Santa Barbara City College . Santa Barbara City College siūlo 250 laipsnių programas, 80 sertifikatų ir 28 visiškai internetines programas, laipsnius ir sertifikatus. Santa Barbara City College koledžas, 3 metus iš eilės pasirinktas kaip #1 vertės bendruomenės koledžas ir gavęs Aspeno prizą už bendruomenės koledžo meistriškumą, yra puikus pasirinkimas akademiniu ir finansiniu požiūriu tarptautiniams studentams.

Mūsų vizija

Santa Barbara City College siekia sukurti socialiai sąmoningą bendruomenę, kurioje žinios ir pagarba įgalintų žmones transformuoti mūsų pasaulį.

Mūsų misija

Kaip viešosios bendruomenės koledžas, skirtas kiekvieno studento sėkmei. . .

Santa Barbara City College sveikina visus studentus. Kolegija suteikia studentams įvairią mokymosi aplinką ir galimybes praturtinti savo gyvenimą, siekti karjeros, įgyti sertifikatus, įgyti asocijuotų laipsnių ir pereiti į ketverių metų institucijas.

Kolegija yra įsipareigojusi puoselėti teisingą, įtraukią, pagarbų, dalyvaujančią ir palaikančią bendruomenę, skirtą kiekvieno studento sėkmei.

Mūsų pagrindiniai principai

Santa Barbara City College pagrindiniai principai yra susiję su visais mokymo, organizavimo ir naujovių aspektais:

 • Į studentus orientuota politika, praktika ir programos
 • Dalyvavimas valdyme
 • Psichologiškai ir fiziškai palaikanti aplinka
 • Nemokamas idėjų keitimas besimokančiųjų įvairovėje
 • Visų koledžo pastangų siekimas yra kompetencija.

Mūsų chartija

Santa Barbara City College misija ir pagrindiniai principai gerbia mūsų įsipareigojimą siekti Kalifornijos bendruomenių kolegijų pagrindų sistemos dvasios ir siekių, kaip aprašyta Kalifornijos švietimo kodekse § 66010.4:

 • Pagrindinė misija: akademinis ir profesinis mokymas žemesnio lygmens lygmenyje; Kalifornijos ekonominio augimo ir pasaulinio konkurencingumo didinimas per švietimą, mokymą ir paslaugas.
 • Esminės ir svarbios funkcijos: reabilitacijos instrukcija, ESL, suaugusiųjų nekredito mokymas (srityse, kurios apibrėžiamos kaip valstybės interesai) ir studentų palaikymo paslaugos.
 • Įgaliota pareiga: Bendrijos tarnybos kursai.

Priėmimai

Priėmimo sąlygos

Prieš pateikdami paraišką įsitikinkite, kad atitinkate šiuos priėmimo reikalavimus:

 • Visi pareiškėjai turi turėti 2,00 JAV GPA arba didesnį GPA. Studentams, kuriems yra 18 metų ir vyresni, vidurinės mokyklos diplomo turėti nereikia.
 • Visi kandidatai iki pirmojo semestro pradžios turi būti 17 metų ar vyresni. Jaunesni nei 18 metų studentai kartu su paraiška turi pateikti toliau pateiktų „mažų formų“ kopijas ir vidurinės mokyklos diplomo kopiją iki programos pradžios.
 • Anglų kalbos mokėjimo reikalavimas stojant į akademinę programą. Yra keletas variantų, kaip įvykdyti mūsų reikalavimus (ty kursiniai darbai, kalbų mokykla, standartizuoti testai ir pan.). Mes nereikalaujame TOEFL / IELTS.
 • Perkeliami studentai iš JAV kalbų mokyklų turi turėti 80% ar daugiau kalbų mokyklos lankymo ir atitikti vieną iš anglų kalbos mokėjimo reikalavimų.
 • Pakankamas finansavimas numatomoms studijų išlaidoms padengti.

Paraiškų teikimo terminai

Rudens semestras

Paraiška atidaroma 2023 m. sausio mėn.!

Terminai:

Naujiems studentams birželio 1 d

Birželio 15 d. perkėlimui / esamiems F-1 studentams JAV

Pavasario semestras

Naujiems studentams spalio 15 d

Lapkričio 1 d. perkėlimui / esamiems F-1 studentams JAV

Vasaros sesija

2023 m. vasaros sesijoje gali dalyvauti tik studentai, persikeliantys iš kitos JAV institucijos.

balandžio 1 d

Reikalavimai vizoms

Dabartiniai F-1 studentai JAV

Jei pereinate į SBCC iš kitos JAV mokyklos, atlikite anksčiau nurodytus veiksmus ir į savo internetinę paraišką įkelkite šiuos papildomus dokumentus:

 • F-1 vizos kopija
 • I-94 atvykimo/išvykimo forma – nuorodoje spustelėkite „Gauti naujausią I-94“.
 • I-20 kopija
 • Būsenos patvirtinimo forma – studentai turi būti „statuse“. Jūsų dabartinės institucijos patarėjas turės patvirtinti ir pasirašyti šią formą.

Po to, kai kreipsitės

 • 2023 m. pavasario paraiškas pradėsime tvarkyti iki rugsėjo 1 d. Po rugsėjo 1 d. paraiškos bus apdorotos per 3 savaites nuo visos paraiškos pateikimo datos. SVARBU: paraiškose turi būti nurodytas asmeninis studento el. pašto adresas.
 • Priimtiems studentams el. paštu bus išsiųstas priėmimo pasiūlymas, I-20 ir registracijos instrukcijos.
 • I-20 forma yra neimigrantinis dokumentas, kurį turėsite pateikti JAV ambasadoje arba konsulate savo gimtojoje šalyje norint gauti F-1 studento vizą.

Stipendijos ir finansavimas

Santa Barbara City College siūlo daugybę stipendijų savo esamiems, perkeliantiems ir naujai atvykstantiems studentams.

Užsiregistravę studentai gali teikti paraiškas vieną kartą per metus vasario mėn. Jei skiriama, pinigai išmokami sekantiems mokslo metams dviem dalimis: pusė rudens semestre ir pusė pavasario semestre. Sumos svyruoja nuo labai mažų: 100–750 USD ir didesnės 1000–2500 USD su tam tikrais skirtumais

Reitingai

SBCC pagal darbo užmokesčio balą pateko į geriausių kolegijų asocijuotą laipsnį

2020 m. sausio 28 d. Optimal (buvusi SR Education Group) išleido GradReports, kuriame lyginami daugiau nei 4,6 mln. kolegijų absolventų atlyginimai, siekiant nustatyti atlyginimų balus už daugiau nei 885 kolegijos laipsnius. Tada pagal balus buvo vertinamos geriausios 2021 m. JAV kolegijos asocijuotojo, bakalauro ir magistro laipsnio lygiais. Santa Barbara City College su malonumu praneša, kad jis užėmė 11 vietą geriausių asocijuotų studijų kategorijoje

Galimybės gauti atlyginimo balus būsimiems studentams, svarstantiems savo galimybes, pateikiami patogiu metu, nes COVID-19 iš esmės pakeitė aukštąjį mokslą. Dėl pandemijos kilusių ekonominių pasekmių išaugo poreikis atlikti studijų koledžo studijų kaštų ir naudos analizę, ypač jau gresiančios studentų skolų krizės šešėlyje.

Šie praėję metai sukūrė didžiulės finansinės įtampos ir netikrumo atmosferą, sakė „Optimal“ generalinis direktorius Sung Rhee, o dabar labiau nei bet kada anksčiau studentams ir jų šeimoms reikia duomenų, rodančių uždarbio rezultatus, suteikiančius jiems galimybę planuoti ateitį ir taip pat pasitiki savo sprendimais.

„GradReports“ atlyginimo balas yra pagrįstas vidutiniu absolventų uždarbiu per metus po studijų baigimo, naudojant JAV Švietimo departamento koledžo rezultatų kortelės duomenis. Rezultatas lyginamas vienos mokyklos konkrečios programos absolventų atlyginimo mediana su vidutiniu tos pačios programos absolventų atlyginimu kitose mokyklose, todėl būsimi studentai gali matyti, kurios mokyklos siūlo didžiausią tos programos uždarbį. Tada kiekviena mokykla gauna bendrą atlyginimo balą pagal laipsnį, kad parodytų kolegijas, kurios ruošia studentus gerai apmokamai karjerai, nepaisant specialybės. Šis bendras balas yra pagrįstas mokyklos rezultatais visose jos siūlomose programose, įvertinus mokinių skaičių kiekvienoje programoje.

Beveik 700 bendruomenių kolegijų, technikos kolegijų ir kitų įstaigų absolventų atlyginimų asocijuotųjų lygiu vertinimas atskleidė, kad 87 procentai geriausių 100 mokyklų yra valstybinės kolegijos. Ypač gerai pasirodė Kalifornijos absolventai – aštuoni iš 25 geriausių Kalifornijos koledžų.

SBCC siūlo daugiau nei 100 asocijuotų laipsnių įvairiose srityse, nuo apskaitos iki profesinės slaugos.

Neseniai paskelbtame Optimal pranešime spaudai teigiama, kad GradReport yra uždarbio potencialo ir IG [investicijų grąžos] prognozė, kuri yra viena svarbiausių studento investicijų.

 • 2020 m. įvertintas 1-uoju 50 geriausių šalies bendruomenės koledžų.
 • 2019 m. įvertintas 1-uoju 50 geriausių šalies bendruomenės koledžų.
 • 2018 m. buvo įvertintas 1-uoju 50 geriausių šalies bendruomenės koledžų.

Vietos

 • Santa Barbara

  721 Cliff Drive Santa Barbara, CA, 93109, Santa Barbara

 • Santa Barbara

  Cliff Drive,721, 93109, Santa Barbara

  Klausimai