Keystone logo
San Diego Christian College

San Diego Christian College

San Diego Christian College

Įvadas

San Diegas Christian College Pietų Kalifornijos rengia absolventus padaryti įtaką Kristui pasaulyje. Be debiutavo savo naują tapatybę, kaip San Diego krikščionių koledžo 2005 SDC taip pat persikėlė į savo naują Campus Santee, Kalifornija sausio 2014.

Kartu su šiais pokyčiais, San Diegas Christian College revoliuciją savo geriausios, pramonės pirmaujančių programas. Nors įstaiga jau uždirbo įspūdingus akademinių reitingą kaip vienas iš geriausių kolegijų San Diegas, tai apyvartumo mokyklos nuveikė su technologija, kuri padėjo uždegimo nepaprastą augimą viršų online Christian College.

Kodėl San Diegas Christian College?

prieinamos

Mažas mokslą sąnaudos įdėti krikščionišką ugdymą pasiekiamas visiems, pašauktas tarnauti. SDC suteikia vertingą išsilavinimą mažiau nei daugelis kitų privačių institucijų.

Nusipelnęs

SDC uždirbo reputaciją rengia išskirtinių lyderių. Verslo lyderiai, pastoriai ir kiti specialistai pasiekė sėkmę po SDC.

Kristus orientuota

SDC akademinė patirtis pristatoma iš Biblijos pasaulėžiūrą. Kristus yra suleidžiama į kiekvieną gyvenimo ir klasėje patirtį.

Veiksmingas

Patyręs fakultetas suteikia asmeninį dėmesį kiekvienam mokiniui, kad jie gali pasiekti visą savo potencialą. Puoselėjamasis mokymosi aplinka yra idealiai tinka dvasiniam augimui.

San Diegas Christian College // 90 Antroji vieta iš Tao Brothers apie Vimeo.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Santee

    San Diego Christian College 200 Riverview Pkwy, 92071, Santee

Klausimai