Keystone logo
Sacred Heart University Online Socialinio darbo magistras - klinikinė specializacija
Sacred Heart University Online

Socialinio darbo magistras - klinikinė specializacija

Fairfield, Jungtinės Amerikos Valstijos

20 Months

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Programa siūlo jums pasirinkti klinikinės ar bendruomenės praktikos specializaciją , tačiau kiekvieno žinių dalis yra įtraukta į abu takelius, kad būtų integruota mikro ir makro praktika ir geriau pasirengta praktikos reikalavimams. Jūsų išplėstinės ir išsamios žinios leidžia jums pereiti į lyderio vaidmenis ir pakeisti pokyčius daugybėje skirtingų gyventojų grupių.

Socialinio darbo studijų programos magistras

Nors pagrįstas laisvųjų menų, MSW curriculum į SHU suderinama su socialinio darbo ir katalikų intelektualios akademinės kompetencijos tradicijomis. Kursų metu visoje programoje stiprinami principai, kaip tarnauti kitiems, pagarba žmogaus orumui, atsidavimas moksliniam tyrimui ir socialinis bei ekonominis teisingumas.

Iš karto po baigimo jūs turėsite teisę apsilankyti licencijuotame socialinio darbo egzamino magistro laipsnyje ir pradėti mokėti valandas, norint gauti klinikinio socialinio darbo licencijų išdavimo licenciją (LCSW).

Baigęs 20 mėnesių!

Pažangūs nuolatiniai studentai, kurie įeina į programą, gali pereiti per 20 mėnesių. Norėdami būti kvalifikuotu nuolatiniu studentu, jums reikės socialinio darbo bakalauro, kuris per pastaruosius 6 metus uždirbo nuo Socialinės darbo švietimo tarybos (CSWE) akredituotos programos, kurios GPA yra 3,0 ar daugiau. Išplėstinė nuolatinė parinktis bus siūloma 2019 m. Rudenį.

Išplėstiniai nuolatiniai studentai jau baigė maždaug pusę lauko praktikos valandų BSW programoje ir įves magistro programą specializuotais metais. Išplėstinis nuolatinis studentas turės užpildyti 550 valandų lauko praktiką.

Užmokestis savo magistrams socialiniame darbe atveria duris lyderio vaidmenims, pvz., Klinikiniam vadovui ir tokioms sritims kaip sveikatos priežiūra. Nors laukas auga, kai vidutinis rodiklis siekia 12 proc., Tokios sritys kaip sveikatos priežiūra ir piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis sparčiai augo ir pasiekė 19 proc.

Apie Mokyklą

Klausimai