Keystone logo
Sacred Heart University Online MA strateginio bendravimo ir viešųjų ryšių srityje
Sacred Heart University Online

MA strateginio bendravimo ir viešųjų ryšių srityje

Fairfield, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Didžiausią dėmesį skiriant teorijai ir praktikai, „Sacred Heart University“ 100% internetinė strateginės komunikacijos ir viešųjų ryšių magistrantūros programa padės jums įgyti žinių ir patirties, kurios jums reikia, kad karjera būtų pasiekta per dvejus metus lanksčiu, ne visą darbo laiką. .

Ši naujoviška programa paruošia jus tenkinti dinamiškos medijos peizažo poreikius, suteikdama profesionalių įgūdžių efektyviai bendrauti įvairiose platformose. Patobulinta virtualios realybės mokymo programa ir dėmesys patirtiniam mokymuisi suteikia pažangiausių įgūdžių, kurių reikia norint išsiskirti kaip lyderis viešųjų ryšių, reklamos ir skaitmeninės rinkodaros srityse. Visi studentai gauna „Facebook Oculus Quest“ laisvų rankų įrangą, skirtą įgyti visapusiškos mokymosi patirties ir pagerinti instruktorių bei bendraamžių įsitraukimą.

Praktinės užduotys pagerins jūsų įgūdžius tokiose pagrindinėse srityse kaip socialinė žiniasklaida, krizių komunikacija ir žiniasklaidos etika. Su „Adobe Creative Cloud“ rinkiniu sukursite savo agentūrą ir išmoksite kurti efektyvų daugialypės terpės turinį, įskaitant HD vaizdo įrašus. Baigę programą turėsite išsiskiriantį darbą, kuriame galėsite parodyti savo įgūdžius darbdaviams. Tarp galimų absolventų karjeros galimybių yra rinkodaros vadovas, kūrybos direktorius, viešųjų ryšių specialistas ir kt.

Apie Mokyklą

Klausimai