Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sabio

Sabio

Sabio

Įvadas

Sabio karjerą naudodamiesi „Sabio Coding Bootcamp“!

Kuo „ Sabio Coding Bootcamp“ unikalus?

Nesvarbu, ar turite žinių apie technologijas, ar norite pereiti iš kitos karjeros, įtraukiantis mokymasis, kurį gausite iš mūsų instruktorių, kurie yra sėkmingi inžinerijos specialistai, padės jums klestėti kaip programinės įrangos inžinierius bet kurioje įmonėje. Mūsų studentai turi galimybę toliau specializuotis „Node.js“ arba .NET ir yra mokomi suprasti sąvokas, egzistuojančias visomis kodavimo kalbomis.

Mūsų viso paketo kodavimo „bootcamp“ mokymo programa yra išsami, ugdanti jus programinės įrangos inžinerijos įgūdžių ir minkštųjų įgūdžių, kurie padės sužavėti įdarbintojus, būti komandos vadovu ir valdyti savo verslą.

Mes nenuilstamai dirbome, kad mūsų programos būtų kuo labiau prieinamos visiems, kurie gali dalyvauti kursuose, siūlydami dienines, neakivaizdines ir internetines pamokas, taip pat veteranų finansavimą ir atidėto mokėjimo galimybes.

 • Interviu mokymas
 • Mentorių bendruomenė
 • Aktyvus pasaulinis „ Sabio absolventų, kurie yra verslininkai, produktų vadybininkai ir kūrėjai, tinklas.

163646_Capturadepantalla35_edited.jpg

„Full Stack“ kodavimo „Bootcamp“ mokymo parinktys

 • „Bootcamp“ viso laiko kodavimas

Greitai pereikite prie naujos programinės įrangos inžinerijos karjeros, užsiregistruodami į visą darbo dieną veikiančią kodavimo įkrovos stovyklą.

 • Kodavimo „Bootcamp“ ne visą darbo dieną

Mūsų ne visą darbo dieną dirbanti kodavimo įkrovos stovykla skirta asmenims, pereinantiems iš paslaugų pramonės, arba visiems, dirbantiems netradiciniu darbo laiku.

 • „Bootcamp“ naktinio kodavimo programa

Užsiregistruokite į mūsų įtraukiančią naktinio kodavimo įkrovos stovyklą, kuri yra pritaikyta tiems, kurie dirba įprastą 9–5 darbą.

Sabio manifestas

1. Manome, kad jūsų karjera daro įtaką ne tik jums, bet ir žmonėms, kuriuos mylite.

Štai kodėl „ Sabio yra bendruomenė, kuri jus palaiko, nesvarbu, ar tai būtų šeimos įsipareigojimai, laiko apribojimai, ar gyvenimo sprendimai.

2. Mes jums skolingi darbą.

Sabio negali jums pasiūlyti įdarbinimo garantijos, nes tai yra neteisėta CA ir to neleidžia daugelis finansų partnerių. Tačiau mūsų programa sukurta taip, kad suteiktų jums kuo daugiau paramos, kad padėtų jums gauti pirmąjį kūrėjo darbą, ir mes siūlome pirmos klasės karjeros paramą mūsų studentams, nepriklausomai nuo to, kada jie baigė studijas.

3. Mes visada tobulėjame ir tobulėjame.

Mūsų mokymo programa nuolat peržiūrima ir atnaujinama naudojant mūsų verslo partnerių indėlį ir sukurta iš 100% originalios, patikrintos medžiagos. Mūsų instruktoriai kas savaitę susirenka aptarti geriausios praktikos ir dar labiau tobulinti savo mokymo įgūdžius.

4. Mes investuojame į jūsų, kaip asmens, potencialą.

Tai nereiškia tik darbo. Tai reiškia jūsų pasitikėjimą savimi, jūsų požiūrį ir švelnius įgūdžius, išskyrus kodavimą. Mes norime, kad jūs Sabio kaip asmuo ir profesionalas, kuriuo norite tapti.

5. Mes vykdome 100% be BS politiką.

Mes niekada neužpūsime sėkmės skaičių ar atlyginimų. Mes niekada nesiekiame sunkiai parduoti perspektyvų. Niekada nepamatysite, kaip mes praleidžiame ar perdedame. Jūs visada galėsite pasitikėti mūsų žodžiu.

6. Manome, kad kodavimo įkrovos stovykla turėtų būti transformuojanti patirtis.

Susirasite draugų, kurie tęsis visą gyvenimą. Sužinosite, koks iš tikrųjų esate protingas ir pajėgus. Jūs apmąstysite savo gyvenimą kaip „prieš“ ir „po“ Sabio .

7. Mes daug dirbame ir daug juokiamės.

Technika neturi būti nuobodi. „ Sabio rasite pusiausvyrą tarp darbo ir pramogų.

8. Mes gyvename „aha“ akimirkomis.

Tą akimirką, kai ją gauni. Tą akimirką, kai puikiai išsprendžiate sudėtingą kodavimo problemą. Akimirka, kai iš studento tapote profesionalu. Mes gyvename dėl tų akimirkų.

9. Mes turime jūsų nugarą.

Nesvarbu, kas jus stabdo, mes padėsime jums tai įveikti. Mes esame jūsų komanda.

Sabio Coding Bootcamp“ programos

Mes išmokėme žmones, turinčius technologijų išsilavinimą, veteranus, rinkodaros specialistus, abiturientus ir visus įgūdžių lygius tobulėti programinės įrangos inžinerijos pramonėje. Mūsų „Coding Bootcamp“ programa moko jus kurti visą krūvą žiniatinklio su galimybe specializuotis „Node.js“ arba .NET.

Siūlome dienines, neakivaizdines ir internetines pamokas, kad jums nekiltų kliūčių siekti technologijų karjeros.

Yra šimtai skirtingų karjeros būdų, kuriuos galite pasirinkti, kai perėjote visą mūsų kamino kodavimo įkrovos stovyklą. Užsiregistruodami neturite būti tikri, kokia kryptimi norite siekti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai praeiti mūsų paraiškų teikimo procesą, o mūsų instruktoriai ir mentoriai padės suplanuoti kelią tolesniam kursui ir po jo.

Su kuo tu išeisi?

Baigę mokymą, uždirbsite šiuos dalykus

 • Pasaulinis tinklas

Visame pasaulyje „ Sabio absolventų, kurie yra verslininkai, produktų vadybininkai ir kūrėjai, tinklas

 • Aiškus karjeros kelias

Turėsite judumą aukštyn ir aiškų kelią link puikių ateities perspektyvų.

 • Pasitikėjimas

Sabio absolventai palieka mūsų miestelį pasikeitę ir pasitikintys savimi. Taip yra todėl, kad visa mūsų komanda vieningai dirba siekdama užtikrinti, kad gautumėte tai, ko nusipelnėte.

Išskirtinės treniruotės duoda išskirtinių rezultatų.

Nuo 2013 m. Mokome programinės įrangos inžinierių, naudodamiesi visa paketo kodavimo „bootcamp“ programa.

Mūsų absolventai dabar dirba šiose nuostabiose įmonėse:

163647_Capturadepantalla34_edited.jpg

Statistika

Tikri rezultatai, tikras poveikis!

Mokymasis koduoti yra tik pradžia. Mūsų pagrindinis tikslas – padėti jums pradėti naują karjerą, tobulėti kaip aukštos kvalifikacijos specialistui ir susikurti gyvenimą, kurio visada norėjote.

 • 84% Sabio absolventų dirba informacinių technologijų srityje.

Mūsų karjeros komanda, kartu su dideliu sėkmingų absolventų tinklu, daro Sabio puikiu kanalu ieškant kito darbo.

 • Nebijokite paklausti.

Rekomenduojame visiems būsimiems studentams ištirti esamų kodavimo įkrovos programų kokybę ir patikimumą. Tai, ką darysite dabar, pakeis jūsų gyvenimą amžiams, ir jūs nusipelnėte sąžiningos programos, kurioje instruktoriai jums tarnautų, o ne atvirkščiai.

 • Visiškas karjeros palaikymas.

Mūsų atsidavusi karjeros komanda padės jums tai pasiekti, tačiau kiekvienas instruktorius ir personalo narys taip pat yra paramos grupės, kuri padeda jums pasiekti sėkmės, dalis.

 • „ Sabio tinklo galia.

Mūsų labai aktyvus tinklas padės užmegzti reikiamus ryšius ir užmegzti norimus santykius.

  Universiteto ypatybės

  Prisijunkite prie mūsų artimiausios kodavimo stovyklos

  Daugiau nei prieš penkerius metus pradėjome veiklą Culver City ir išsiplėtėme iki Orindžo apygardos ir Los Andželo centro. Dėl didėjančios mūsų kursų paklausos, mes taip pat mokome virtualiai per mūsų internetinę kodavimo programą. Mūsų internetinės pamokos yra tiesioginės ir visos universiteto parinktys gali būti visos arba ne visą darbo dieną.

  Visuose trijuose miesteliuose ir mūsų internetinėje kodavimo stovykloje patirsite modeliuojamą darbo aplinką, dirbsite su grupe, mokysitės pramonės ekspertų ir turėsite prieigą prie mentorių. Mes norime, kad tu laimi.

  • Kulverio miestas

  Vos kelios minutės nuo Silicio paplūdimio esančiame Culver City ir jo apylinkėse yra didelių technologijų guru, tokių kaip Google, Facebook, Microsoft, Hulu, Youtube ir Snapchat, biurai.

  • LA centras

  LA yra laikomas antruoju pagal dydį technologijų centru pasaulyje ir konkuruoja su Silicio slėniu darbo vietų teikimu.

  • Irvinas

  Irvine'as, žinomas kaip „inovacijų miestas“, yra Orindžo apygardos technologijų centras, kuriame yra daugybė technologijų „Fortune 1000“ įmonių ir klestinčių pradedančiųjų įmonių, tokių kaip „Cylance“, „Acorns“, „Mavenlink“ ir „Alteryx“.

  • Nuotolinis

  Idealiai tinka studentams, besidomintiems žiniatinklio kūrimu, kurie negali dalyvauti mūsų miestelio programose ir nori išmokti įgūdžių, reikalingų norint tapti savarankišku kūrėju.

   Studentų atsiliepimai

   Vietos

   • Los Angeles

    The Row. 777 S Alameda Street 2nd Floor, 90021, Los Angeles

    • Irvine

     300 Spectrum Center Dr, 92618, Irvine

     • Culver City

      400 Corporate Pointe, , Culver City

      • California City

       California City, Jungtinės Amerikos Valstijos

       Klausimai