Keystone logo
Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Įvadas

Apie „ Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific yra Naujo Džersio valstijos universiteto (JAV) „Rutgers“ dukterinė įmonė. „Rutgers“ siūlo aukštos reitingo verslo administravimo magistro (EMBA) ir tiekimo grandinės valdymo magistro programas (MS SCM) talentingiems profesionalams Singapūre. Be EMBA ir MS SCM programų, mes siūlome atviro priėmimo ir pritaikytas vadovų švietimo programas tiek asmenims, tiek korporacijoms.

EMBA ir MS SCM programos vykdomos Singapūre. Rutgers Business School Asia Pacific yra įregistruota Privačiojo švietimo komitete kaip privati švietimo įstaiga (PEI). Mes esame registruoti CPE 4 metų laikotarpiui nuo 2020 m. Gegužės 22 d. Iki 2024 m. Gegužės 21 d.

Singapūro magistrantūros programų absolventai gauna magistro laipsnį, kurį suteikė Rutgersas, Niu Džersio valstijos universitetas (JAV). Pažymą ir nuorašą išduoda universitetas. Absolventai iš Singapūro kasmet kviečiami dalyvauti kasmetiniame susirinkime Naujajame Džersyje, JAV.

„ Rutgers Business School Asia Pacific , Singapūre, įrenginiai

Pamokos vyksta adresu 146 Robinson Road, #07-01/02, Singapūras 068909. Yra 2 klasės ir abiejose yra projektorius, lentos ir WiFi ryšys. 1 klasė yra 58 kv.m., o sėdimų vietų skaičius – 38. 2 klasė – 45,62 kv.m., o sėdimų vietų skaičius – 30. Mokytojo ir mokinio santykis paprastai yra 1:20–25.

147961_pexels-photo-3182742.jpeg
fauxels / pexels

Apie „Rutgers“ universitetą ir „Rutgers“ verslo mokyklą

Universitetas

Naujo Džersio valstijos universitetas Rutgersas įkūnija istorinę aukštojo mokslo raidą JAV. Nuo kolonijinės veiklos pradžios kaip Karalienės koledžas 1766 m. Ši įstaiga tapo viena seniausių, didžiausių ir labiausiai pasižymėjusių aukštojo mokslo įstaigų JAV. „Rutgers“ yra 8-as pagal senumą Amerikos universitetas ir viena iš devynių kolonijinių kolegijų JAV. įskaitant Harvardą, Jeilą, Prinstoną, Pensilvaniją ir Kolumbiją. 2013 m. Liepos 1 d. Sujungus Niu Džersio medicinos ir odontologijos universitetą (UMDNJ) ir Rutgers universitetą, dabar turime daugiau kaip 65 000 studentų ir daugiau nei 24 400 dėstytojų ir darbuotojų bendruomenę, esančią trijuose miesteliuose Camden, New Brunswick ir Niuarkas, kurio metinis biudžetas siekia 3,78 mlrd. USD (2015–2016 m.).

Šiandien mes esame vieni iš pirmaujančių šalies universitetų, išleidžiantys daugiau tyrimų lėšų nei Harvardo, Jeilio ar Šiaurės vakarų universitetai (Skaityti daugiau). „Rutgers“ absolventai žymėjo savo ženklus pasaulyje. Tarp mūsų žymių absolventų yra mokslo ir medicinos pradininkai, autoriai, „Fulbright“ mokslininkai, Nobelio premijos laureatai, NASA astronautai, didžiųjų korporacijų generaliniai direktoriai, JAV ginkluotųjų pajėgų generolai, JAV Kongreso nariai, Pulitzerio premijos laureatai, universiteto prezidentai ir viceprezidentas. JAV prezidentas. Rutgerso universiteto studentai atvyksta iš visų 50 valstijų ir 125 pasaulio šalių.

Amerikos universitetų asociacija

Rutgersas yra prestižinės Amerikos universitetų asociacijos (AAU) narys. AAU yra ne pelno siekianti organizacija iš 62 pirmaujančių valstybinių ir privačių mokslinių tyrimų universitetų JAV ir Kanadoje. Įkurta 1900 m. Siekiant sustiprinti tarptautinę JAV mokslinių tyrimų universitetų reputaciją, AAU šiandien daugiausia dėmesio skiria klausimams, kurie yra svarbūs daug mokslinių tyrimų reikalaujantiems universitetams, tokiems kaip mokslinių tyrimų finansavimas, mokslinių tyrimų politikos klausimai, magistrantūros ir bakalauro studijos.

Narystė AAU priklauso nuo kvietimo ir grindžiama aukšta akademinių tyrimų ir stipendijų programų bei bakalauro, absolvento ir profesinio mokymo programų kokybe keliose srityse, taip pat bendru pripažinimu, kad universitetas yra išskirtinis dėl savo kompetencijos. mokslinių tyrimų ir švietimo programas.

Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija

Rutgerso universitetą yra akreditavusi Vidurio valstybių aukštojo mokslo komisija. MSCHE yra institucinė akreditavimo agentūra, kurią pripažino JAV švietimo sekretorius ir Aukštojo mokslo akreditavimo taryba. Universitetas buvo klasifikuojamas kaip mokslinis universitetas, turintis „labai didelę mokslinę veiklą“.

Didžioji 10 konferencija

Nuo 2014 m. Liepos 1 d. „Rutgers“ yra „Big 10“ konferencijos dalis. Prisijungimas prie „Didžiojo dešimtuko“ konferencijos yra svarbus įvykis Rutgersui. Tai suteikia naujų galimybių akademiniam bendradarbiavimui ir sportinėms varžyboms. Rutgersas jau yra akademinis galiūnas. Prisijungimas prie „Didžiojo dešimtuko“ reiškia narystę Institucinio bendradarbiavimo komitete, 15 pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetų, įskaitant visus „Didžiojo dešimtuko“ narius, ir Čikagos universiteto konsorciume. Šis aljansas suteikia mūsų studentams ir dėstytojams prasmingo mokslinio bendradarbiavimo galimybes, taip pat prieigą prie tik nariams skirtų duomenų bazių, konferencijų ir bibliotekų kolekcijų.

146885_pexels-photo-3184338.jpeg
fauxels / pexels

„Rutgers“ verslo mokykla

Rutgers Business School – Niuarkas ir Naujasis Bransvikas yra neatskiriama vienos iš seniausių, didžiausių ir žymiausių aukštojo mokslo institucijų JAV dalis: Rutgers, The State University of New Jersey. Rutgers Business School-Newark and New Brunswick (RBS) buvo įkurta 1929 m. ir nuo 1941 m. buvo akredituota AACSB International. Šiandien tai yra verslo švietimo kompetencijos požymis valstybėje, kuri garsėja pirmaujančia verslumo ir įmonių inovacijų srityje. Šiandien „Executive MBA“ programa siūloma Jungtinėse Valstijose ir Singapūre ir „Financial Times“ dažnai laikoma viena iš 25 geriausių EMBA programų JAV.

Viena verslo mokyklų akreditacija atitinka aukščiausius standartus pasaulyje, o nuo 1916 m. - Asociacija, skirta tarptautinei verslo kolegijai (AACSB International). Tarptautinė AACSB akreditacija yra pasiekimas, kurį pelno tik aukščiausio lygio programos. Šiuo metu mažiau nei 5% iš 13 000 verslo mokyklų programų visame pasaulyje yra įgiję šią prestižinę akreditaciją. Institucijos, kurios uždirba akreditaciją, patvirtina savo įsipareigojimą kokybei ir nuolatiniam tobulėjimui atlikdamos griežtą ir išsamią tarpusavio peržiūrą. „Rutgers“ verslo mokykla - Niuarkas ir Naujasis Bransvikas buvo akredituota AACSB International nuo 1941 m.

147960_pexels-photo-5915142.jpeg

Vietos

  • Singapore

    Rutgers Business School Asia Pacific, 146 Robinson Road, #07-01/02, 068909, Singapore

    Klausimai