Keystone logo
© The University of Fredericton
Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Įvadas

1827 m. įkurtas Toronto universitetas tapo pirmaujančia Kanados mokymosi, atradimų ir žinių kūrimo institucija. Kaip vienas didžiausių tyrimams imlių universitetų pasaulyje, skatinantis išradinėti ir diegti naujoves, jis skirtas akademinės bendruomenės, kurioje kiekvieno nario mokymasis ir stipendijos gali klestėti, puoselėjimui.

Mokykitės internete su Rotmano vadybos mokykla

Rotmano mokykla yra Toronto universiteto dalis – pasaulinis tyrimų ir akademinės kompetencijos centras Kanados daugiakultūrės komercinės sostinės centre.

Apie Rotmano vadybos mokyklą

Rotmanas yra transformacinio mokymosi, įžvalgų ir visuomenės įsitraukimo katalizatorius, sujungiantis įvairius požiūrius ir iniciatyvas siekiant apibrėžto tikslo: kurti vertę verslui ir visuomenei.

Rotmano mokyklos internetinės programos

Pažangiausias Rotman programų sąrašas skirtas asmenims, norintiems įgyti naujų įgūdžių, pasiekti savo profesinius tikslus ir įgyti konkurencinį pranašumą. Programos yra skirtos įvairiems specialistams ir siūlo lankstų, palaikomą mokymąsi bei naujus mąstymo būdus, padedančius spręsti šiandienos verslo iššūkius ir galimybes.

Kodėl verta mokytis internetu Rotmano mokykloje

Bendradarbiaudama su GetSmarter, 2U, Inc. prekės ženklu, Rotman yra įsipareigojusi sukurti naujovišką ir prieinamą požiūrį į mokymąsi internetu. Jame yra vieni novatoriškiausių tyrimų institutų visame pasaulyje ir gali pasigirti įspūdingu tarptautinių partnerysčių tinklu akademiniame, įmonių ir bendruomenės sektoriuose. Bendradarbiaudama su „GetSmarter“, mokykla nustato naują internetinio švietimo standartą, siūlantį paliečiamą, intymią ir visapusiškai palaikomą mokymosi kelionę, kuri taip pat suteikia galimybę užmegzti ryšius su panašiai mąstančiais specialistais ir bendraamžiais.

Vietos

  • Toronto

    Saint George Street,105, M5S 3E6, Toronto

    Klausimai