Keystone logo
Rockhurst University Online

Rockhurst University Online

Rockhurst University Online

Įvadas

Rokhursto universitete lyderiai mokosi. Mes keičiame gyvenimą kurdami besimokančią bendruomenę, orientuotą į švietimo kompetenciją. Kaip jėzuitų universitetas, įsikūręs Kanzaso mieste, Misūryje, mes esame neatsiejamai įsitraukę į savo miesto ir regiono gyvenimą ir augimą.

„Rockhurst“ absolventai gauna du gyvenimą keičiančius įrankius: kokybišką laipsnį, kuris nuves juos bet kur, kur jie nori, ir galimybę pažvelgti į pasaulį per paslaugų objektyvą.

Mes didžiuojamės didžiuojančiu paveldu, pasiektu alumnų tinklu ir pagyrimais, kurie apima aukštus JAV naujienų reitingus iki 2020 m .:

  • Geriausia laipsnio mokykla neakivaizdinei MBA
  • Nr. 15 informacinėse sistemose (absolventas)
  • # 18 Vadybos MBA
  • 23 geriausių regioninių universitetų vidurio vakarų reitingai

„Rockhurst“ siūlo daugiau nei 50 bakalauro ir magistro laipsnių bei asmeninį mokymąsi pagal 12: 1 studentų ir dėstytojų santykį. Mes taip pat siūlome aukštesnį išsilavinimą, kuris taip pat yra stebėtinai prieinamas. Pagal investicijų grąžą mes užėmėme ketvirtąją vietą Misūrio kolegijose ir 17% populiariausių šalies mastu.

Daugiau nei pusė mūsų daugiau nei 25 000 absolventų gyvena Kanzaso didmiestyje. Mūsų absolventai yra didžiųjų bendrovių ir organizacijų vykdomieji vadovai Kanzas Sityje ir visame pasaulyje.

Rokhursto universitetą yra akreditavusi Aukštojo mokslo komisija ir Šiaurės centrinės asociacijos narys. Mūsų „Helzberg“ vadybos mokykla yra vienintelė privati įstaiga Kanzas Sityje, akredituota AACSB International, auksinį verslo akreditacijos standartą uždirbo mažiau nei 5% viso pasaulio verslo mokyklų. Mes taip pat esame viena iš 28 jėzuitų kolegijų ir universitetų asociacijos narių.

Vietos

  • Rockhurst Road,1100, 64110, Kansas City

Klausimai