Keystone logo
Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Įvadas

Mokytis

Mūsų sutelkta tvarumo ir architektūros mokymo programa, kuriai vadovauja visame pasaulyje žinomi dėstytojai, paruošia studentus įtakingai karjerai.

Tyrimai

Taikome naujus mokslinius tyrimus ir technologines naujoves, kad išspręstume praktinius iššūkius, su kuriais šiandien susiduria įmonės, vyriausybės ir bendruomenės.

Augti

Mūsų pramonės srityje patyrusių inžinierių komanda padėjo šimtams klientų kurti produktus, optimizuoti procesus ir tobulinti naujas technologijas.

„Golisano Institute for Sustainability“ (GIS) yra pasaulinis tvarumo ugdymo ir tyrimų lyderis. Mes bendradarbiaujame su verslo ir vyriausybės rėmėjais, kad išspręstume sudėtingas, sistemines problemas. Didelė mūsų darbo dalis siekia, kad pramonė taptų tvaresnė. Norėdami tai padaryti, naudojame novatoriškus metodus ir technologijas, kad sumažintume medžiagų ir energijos naudojimą, kartu maksimaliai padidindami rezultatus. Mūsų patirtis, kartu su naujausiomis mokslinių tyrimų priemonėmis, leidžia mūsų partneriams įgyti naujų įžvalgų, paskatinti naujoves ir judėti pirmyn.

Mūsų magistrantūros ir doktorantūros programos yra sudėtingos, įkvepiančios ir keičiančios pasaulį. GIS absolventai tampa transformuojančiais pramonės, vyriausybės, akademinės bendruomenės ir ne pelno sektoriaus pokyčių agentais. Jie yra problemų sprendėjai, vizionieriai ir sprendimus priimantys asmenys, norintys sukurti geresnį, tvaresnį pasaulį. Esame Ročesterio technologijos instituto, universiteto, visame pasaulyje žinomo kaip tvarumo propaguotojas ir praktikas, dalis.

GIS remiasi daugiau nei 100 visą darbo dieną dirbančių inžinierių, technikų, mokslinių tyrimų fakulteto ir remiamų studentų įgūdžiais. Mums priklauso šeši dinamiški tyrimų centrai, valdantys daugiau nei 84 000 kvadratinių pėdų pramoninės infrastruktūros modeliavimui, bandymams ir prototipams kurti. Talentų, patirties ir techninių galimybių derinys, kurį suteikiame kiekvienam projektui, yra neprilygstamas.

Vietos

  • 190 Lomb Memorial Dr, 14623, Rochester

Klausimai