Keystone logo
Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Įvadas

Mūsų misija yra teikti mokslinę kompetenciją nuotolinio mokymo studentams visame pasaulyje, taikant pažangiausias technologijas.

Robert Kennedy College yra privati ​​švietimo įstaiga Šveicarijoje, įsteigtoje 1998 metais. Kolegijoje pradėjo veikti Šveicarijos internetinė mokymosi kokybė; mes siūlome griežtas, bet lanksčias mokymosi programas, kurias papildo moderniausia internetinė e-mokymosi technologija, sukurta visiškai namuose.

Kambrijos universitetas, Salfordo universitetas ir Jorko Šv. Jono universitetas. Mūsų instruktoriai yra absolventai iš geriausių universitetų visame pasaulyje ir daugiau kaip 5000 studentų iš 130 skirtingų šalių. Mes tikrai tarptautinė įstaiga. Mūsų programos jungia Šveicarijos kokybišką išsilavinimą nuotoliniu būdu su rezidencijomis koledžo patalpose, esančiose Ciuriche, Šveicarijoje ir Anglijoje, mūsų išskirtinių partnerių kampeliuose. Vienos savaitės rezidentas yra unikali proga mokiniams susieti savo mokymosi internetu patirtį su tradicine klasėje.

Į studentą orientuota filosofija

RKC tu ne tik studentų skaičius. Jūs esate dalis mūsų internetinės mokymosi bendruomenės, kurioje dirba dėstytojai ir kiti studentai.

Kartu mes esame komanda

Svarbiausias šios komandos tikslas yra suteikti mums galimybę nuolat gerinti švietimo kokybę - jūsų išsilavinimą.

Meno technologijų padėtis

Įsipareigodami teikti pažangiausias paslaugas studentams, mes naudojame pažangiausią programinę įrangą, kuri yra pritaikyta internetiniam kursų pristatymui. „OnlineCampus“ yra visa apimanti interaktyvi ir lengvai naudojama programinė įranga, leidžianti studijuoti internete tikrai malonia patirtimi.

Pasaulio klasės fakultetas

RKC dirba aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kurie yra aukštųjų universitetų, tokių kaip Harvardo verslo mokykla , Stanfordo universitetas , Oksfordo universitetas , Niujorko universitetas ir Wharton , absolventai .

Visame pasaulyje pripažinimas

Baigę kursą gausite tokį pat laipsnį kaip ir studentai, kurie studijuoja Campus universitete, Salfordo universitete ar Jorko Šv. Jono universitete. Diplomai pripažįstami visame pasaulyje.

Vietos

 • Zürich

  Robert Kennedy College Technoparkstrasse 1 , 8005, Zürich

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, Šveicarija

   • York

    York St John University Lord Mayor's Walk , YO31 7EX , York

    • Salford

     The University of Salford The Crescent, Salford, M5 4WT, Salford

     • UK Online

      UK Online, Jungtinė Karalystė

      • City of Carlisle

       University of Cumbria, Fusehill Street, , CA1 2HH, City of Carlisle

       Programos

       Įstaiga taip pat siūlo:

       Klausimai