Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Įvadas

„Quantic“ yra nauja internetinė verslo mokykla, jungianti griežtą MBA išsilavinimą tiesiogiai prie teigiamų karjeros rezultatų ir pasaulinio absolventų tinklo.

Verslo programos

„Quantic“ siūlo dvi labai selektyvias verslo studijų programas - nemokamą MBA ir radikaliai prieinamą vykdomosios programos MBA programą. Kursai pristatomi naudojant „Quantic“ programą jūsų mobiliajame įrenginyje ar kompiuteryje, įkandimo dydžio interaktyviose pamokose ir pridedamoje bendraamžių mokymosi platformoje. Jo novatoriškas verslo modelis perkelia aukštojo mokslo naštą darbdaviams, kurie moka įdarbinti mūsų išskirtinius studentus.

Protingai talentingas

„Quantic“ įmontuotas karjeros tinklas „Smartly Talent“ suteikia studentams ir absolventams galimybę ieškoti atvirų pozicijų ir tiesiogiai susisiekti su geriausiomis įmonėmis. Įdėkite savo verslo žinias į darbą ir gaukite pelnytą karjerą. Išsilavinimas. Pasisamdykite.

„Quantic“ komanda

Nuo mūsų verslo turinio ekspertų iki mūsų programuotojų ir inžinierių, iki vykdomosios vadovybės komandos - mes subūrėme pionierių komandą. Mes esame ta pati pagrindinė komanda, kuri „Rosetta Stone“ nuo pat įkūrimo šaknų nukreipė į didžiausią, inovatyviausią kalbų mokymosi bendrovę pasaulyje.

Misija

„ Quantic School of Business and Technology misija yra pasiūlyti novatoriškiausias, aukščiausios kokybės internetines švietimo programas, tiesiogiai susijusias su teigiamais karjeros rezultatais versle ir technologijose.

Vizija

„Quantic“ siekia išrasti XXI amžiaus absolventų švietimą, naudodamas pavyzdį naujos rūšies mokykloms: pasitelkdamas pedagogines ir technologines naujoves ir norėdamas suprasti profesionalių tinklų galią suteikti geriausius savo klasės mokymosi patyrimus ir karjeros rezultatus. mūsų studentai.

Mūsų istorija

„Quantic“ prasidėjo trimis klausimais: o kas, jei galėtumėte išmokti bet kurio dalyko, bet kur, bet kuriame įrenginyje? O kas, jei ta mokymosi sistema būtų prijungta prie galingo profesionalių tinklo? O kas, jei naujas verslo modelis galėtų padaryti jį radikaliai prieinamą ar net nemokamą?

Iš šios pradinės vizijos mūsų steigėjai pradėjo kurti naujos rūšies absolventų mokyklą.

Komanda pradėjo išradi novatorišką mokymo metodą, tada taikydama ją kurdama mūsų moderniausią mokymo programą. Įrodęs savo greitį ir efektyvumą, lyginant su tradicinėmis programomis, komanda sukūrė unikalų verslo modelį, kuris švietimo išlaidas perkelia į kuruojamą darbdavių grupę, siekiančią samdyti studentus per mūsų integruotą talentų platformą. Galiausiai, per griežtą priėmimo procesą ir darbdavių tikrinimą, komanda sukūrė pagrindą vertingam, išskirtiniam absolventų ir verslo partnerių tinklui.

Šiandien „Quantic“ didžiuojasi siūlydama nemokamus MBA ir prieinamus vykdomuosius MBA ambicingiems studentams iš viso pasaulio.

Tai įdomus kelias į priekį. Tikimės, kad būsite kelionės dalis.

Aktyvus mokymasis. Iš naujo apibrėžti švietimo ateitį.

Pedagogiškai sukurta

Nėra nuobodu paskaitų vaizdo įrašų. Nėra nuobodų vadovėlių. Tiesiog puikūs interaktyvūs mokymai, skirti mokymui žymiai lengviau ir greičiau.

Aktyvus mokymasis

111665_iphone-coffee-illustration-a7f47487.jpg

Turėdama dešimtmečių patirtį švietimo technologijų srityje, taip pat pedagoginį įsitikinimą patirtinio mokymosi srityje, „Smartly“ iš naujo išrado suaugusiųjų švietimą naudodama interaktyvų, pirmąjį mobilųjį mokymąsi, kurį mes vadiname „aktyviu mokymusi“.

Meistriškumo pažanga

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

Gone yra pasyvus požiūris į vaizdo įrašais grįstų kalbų galvas ir ilgą prozą. Vietoj to, intelektualiosios pamokos nuolatos meta iššūkį besimokantiesiems, reikalaudamos sąveikos kas aštuonias sekundes. Kadangi kiekviena 5–10 minučių pamoka remiasi ankstesnėmis pamokomis, studentai patikrina savo supratimą ir susiduria su nauja kurso medžiaga meistriškai pagrįstu mokymosi progresu, užtikrinančiu studentų pažangą.

Negalima mokyti ir testuoti ...

111667_dont-teach-and-test-illustration-995a30c5.jpg

Per ilgą laiką internetinis mokymas susistemino mažiausiai veiksmingas pamokų mokymo, transliavimo informacijos, o tada - studentų supratimo patikrinimo praktikas. Internete besimokantys operatoriai, nepaisant prasto dalyvavimo ir veiksmingumo, sulaikė šią pasyvią paradigmą.

... Bandymas mokyti!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

Su aktyviu mokymusi, mūsų kursų programa iš karto iššūkis studentui galvoti kaip pagrindinis veikėjas. Mes nesame dėstytojas, o mentorius ir mokytojas, teikiantys veiklą, kurioje studentai įsitraukia, priimdami sprendimus nedelsiant. Mes bandome ne patvirtinti supratimą, o kaip galimybę mokyti.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Washington

    3000 K Street NW, Suite 275, 20007, Washington

Programos

Klausimai