Keystone logo
Presidio Graduate School Viešojo administravimo magistras internete
Presidio Graduate School

Viešojo administravimo magistras internete

San Francisco, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

USD 800 / per credit

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

173721_171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

Viešojo administravimo magistro (MPA) programa yra dinamiška, perspektyvi ir transformuojanti laipsnis, leidžiantis absolventams paskatinti pokyčius socialiniame ir viešajame sektoriuose.

MPA programos apžvalga

Šiandieninės neatidėliotinos ir sudėtingos ekonominės, socialinės ir aplinkos tikrovės reikalauja naujo tipo vadovavimo. Mūsų visuomenės lyderiai turi permąstyti politiką ir administravimą ir kaip niekad anksčiau įtraukti verslo, ne pelno ir bendruomenės rinkėjus. Sukūrėme šią pažangiausią programą, kad suteiktų jums mąstyseną, įrankius ir tinklą, kad galėtumėte išspręsti mūsų aktualiausius tvarumo ir socialinio teisingumo iššūkius ir galimybes. Sukurta pokyčių kūrėjams, siekiantiems kurti sprendimus, mūsų programa paruoš jus drąsiai ir vizijai pirmauti viešajame ir ne pelno sektoriuje.

Mūsų viešojo administravimo laipsnis yra unikalus, nes į visus kursinius darbus integruojame tvarių ir teisingų sprendimų principus ir suteikiame studentams galimybę mąstyti ir veikti visapusiškai. Nesvarbu, ar kalbame apie klimato kaitą, rasinį teisingumą, sveikatos priežiūrą ar, pavyzdžiui, miestų planavimą, sužinosite, kaip pritaikyti galingą sistemos mąstymo objektyvą, kad suprastumėte, kaip sukurti tikrą, ilgalaikį poveikį. Jūs pasirodysite su pasitikėjimu ir kompetencija, kad pakeistumėte politiką, programų įgyvendinimą ir viešąsias paslaugas, kurios sukurtų teisingus socialinius pokyčius.

Internetinės MPA programos formatas

„Presidio“ internetinė MPA programa yra 45 kreditų mokymo programa su 10 būtinų kursų ir „Capstone“, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama realioms problemoms, tokioms kaip klimato kaita, nelygybė ir visuomenės sveikata. Neakivaizdinė programa (du kursai per trimestrą) gali būti baigta per 24 mėnesius, o struktūra yra parama specialistams, kuriems reikia suderinti kelias pareigas.

Jūs patirsite savo internetinius kursus tiek sinchroninėje, tiek asinchroninėje mokymosi aplinkoje, bendraudami su savo profesoriumi, bendraamžiais ir svarbia informacija. Jūs gausite naudos iš interaktyvaus nuotolinio mokymosi lankstumo aplinkoje, kurioje naudojami pažangiausi, geriausios praktikos internetinio mokymosi metodai, kurie įtraukia ir įgalina kurti bendruomenes, plėsti tinklą, pritaikyti mokymosi patirtį ir sutelkti dėmesį į savo aistras.

Jūsų MPA programoje naudojame į studentą orientuotą, tyrimais pagrįstą patirtinį mokymąsi ir atvejų analizę. Įvaldysite gebėjimą efektyviai analizuoti realaus pasaulio iššūkius, tokius kaip klimato kaita, nelygybė ir visuomenės sveikata, ir galėsite pritaikyti šiuos mokymus realiuoju laiku. Jūs taip pat gausite naudos iš asmeninio mentorystės ir karjeros instruktavimo per visą savo programą, kad pasiruoštumėte įdomiai permainų karjerai socialiniame sektoriuje.

Peržiūrėkite šį valstybės įgaliojimų tinklalapį, kad sužinotumėte, ar šiuo metu registruojame studentus iš jūsų valstijos.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai