Keystone logo
Point University Online

Point University Online

Point University Online

Įvadas

Nuo 1937 m. Pointo universitetas moko studentus į Kristų orientuotą tarnystę ir lyderystę. Šiandien Point siūlo daugiau nei 40 internetinių programų, leidžiančių dirbantiems profesionalams visame pasaulyje naudotis prieinamomis ir lanksčiomis mokymosi patirtimi. Prisijungę prie „Point“ šeimos, mokiniai gauna paramą ir įrankius siekti intelektualinio, profesinio ir dvasinio tobulėjimo.

Taško universitetas suteikia studentams galimybę įgyti įgūdžių, kad pasisektų visose gyvenimo srityse. Aukštos kokybės kursai vyksta 100 procentų internetiniu formatu, kad studentai galėtų lanksčiai nustatyti savo studijų grafikus. Point taip pat siūlo interaktyvią internetinę mokymosi aplinką, kuri skatina studentų ir dėstytojų ryšius. Šis požiūris leidžia dėstytojams paskatinti studentus kritiškai mąstyti, kaupti žinias ir įsipareigoti visą gyvenimą siekti dvasinio augimo.

„US News & World Report“ pripažino Point universitetą viena geriausių regioninių kolegijų pietuose, o Pointas – vienas geriausių krikščioniškų koledžų ir universitetų 2019 m. Universitetas padeda studentams siekti karjeros per asocijuotas, bakalauro, magistro ir sertifikatų programos įvairiose srityse, įskaitant verslą, psichologiją, vaiko raidą ir tarnystę. Studentai taip pat gali prisijungti prie „Omega Nu Lambda“ – garbės draugijos, jungiančios internetinius besimokančiuosius su stipendijomis ir tinklų kūrimo galimybėmis, kurios padeda siekti karjeros.

Vietos

  • West 10th Street,507, 31833, West Point

Klausimai