Keystone logo
Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Įvadas

Per savo istoriją Point Park universitetas didžiavosi savo miesto šaknimis ir indėliu į Pitsburgo centro gyvybingumą.

Tam, kad būtų pedagogas, reikia ypatingo žmogaus. Jūs esate pasiryžęs mokytis ir norite tai padaryti. Point Park University School of Education siūlo bakalauro, magistro ir daktaro laipsnio programas, įskaitant daugelį visiškai internete.

Vykdydami mūsų bakalauro studijų programas, jūs įžengsite į klasę savo pirmojo kurso metais. Siūlome studijų programas pradinėje ir vidurinio ugdymo - su specialios švietimo dvigubos sertifikavimo ir mūsų programų mokymo studijų ir ankstyvojo ugdymo, galimybe pamatyti, kur norite imtis savo karjerą šioje srityje.

Visiškai internetinės absolventų mokymo kohortos programos skirtos mokytojams, norintiems tapti savo mokyklų ir bendruomenių vadovais, mokymo programų specialistais ir lyderiais, ir tiems, kurie pirmą kartą siekia gauti mokymo atestatą. Galite gauti atestaciją naujoje srityje arba tapti savo srities mokytoju ekspertu.

Point Parko universitete daugiau studentų grįžta į koledžą, norėdami gauti antrojo bakalauro laipsnius ir baigimo pažymėjimus švietimo srityje nei bet kurioje kitoje srityje.

Suvokimas, kad jūs priklausote prieš klasę, gali kilti jūsų karjeros pradžioje ar pabaigoje, tačiau mes esame pasirengę jums, kai tik tai ateis.

Mūsų bakalaureato mokymo programos apima bakalauro laipsnius, absolventų pažymėjimus ir ABCTE programą, kurios visos yra sukurtos lanksčiais tvarkaraščiais ir jautrumu dirbantiems studentų poreikiams. Net ir jūsų užimtumo metu gausime užsiėmimus ir studentų mokymo laiką, kurio jums reikia norint tapti atestuotu mokytoju.

Point Park universitetas yra vienintelė Pensilvanijos švietimo departamentas (PDE) - pripažinta įstaiga Pensilvanijoje, siūlanti Amerikos tarybą mokytojų meistriškumo sertifikavimui (ABCTE).

Vietos

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    Klausimai