Keystone logo
Point Park University Online

Point Park University Online

Point Park University Online

Įvadas

Pitsburgo miesto centre įsikūręs „Point Park University“ yra dinamiškas, miesto ne pelno siekiantis universitetas, turintis tvirtas laisvųjų menų tradicijas. „Point Park“ dalyvauja beveik 4000 nuolatinių ir ištęstinių studijų studentų daugiau nei 100 bakalauro, magistro ir doktorantūros programose.

Būdamas vienos iš „Point Park“ internetinių programų studentas, naudodamasis mažomis klasėmis, patogiu planavimu ir įperkamu mokymu užsiimsi į karjerą orientuotu švietimu. Galite sustiprinti savo karjerą mokydamiesi iš profesorių, kurie moko iš savo realaus pasaulio patirties. Jūs turėsite prieigą prie sėkmingų, dirbančių specialistų ir pasinaudosite praktikos ir darbo galimybėmis pirmaujančiose įmonėse ir organizacijose.

Point Parko universitetas moko studentus įvairioje miesto aplinkoje ir rengia absolventus pritaikyti žinias savo tikslams pasiekti, profesijai tobulinti ir tarnauti savo bendruomenėms.

Point Park universitetas yra institucinis internetinio mokymosi konsorciumo narys. OLC yra aukštojo mokslo lyderių ir novatorių bendradarbiavimo bendruomenė, siekianti pažangios skaitmeninės mokymo ir mokymosi patirties, skirtos pasiekti ir įtraukti šiuolaikinį besimokantįjį - bet ką, bet kur ir bet kada.

Vietos

  • Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

Klausimai