Keystone logo
Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Įvadas
Pepperdine yra krikščioniškas universitetas, įsipareigojęs laikytis aukščiausių akademinės kompetencijos ir krikščioniškų vertybių standartų, kur studentai stiprinami siekiant tikslo, tarnystės ir lyderystės. Nuolat vertinama kaip viena gražiausių studijų vietų, Pepperdine yra ta vieta, kur jus įkvepia mokytis, kai moki įkvėpti.

Graziadio verslo mokyklos misija kyla iš universiteto įkūrėjo George'o Pepperdine'o širdies. Jis pats buvo krikščionis verslininkas ir verslininkas, kuris pasisakė už tai, kad verslo išsilavinimas būtų derinamas su krikščioniškojo charakterio ugdymu.

Pagrindinis Graziadio mokyklos absolventų verslo išsilavinimo tikslas yra sukurti daugiau nei kompetentingus verslo specialistus, kurie siekia pelno ir akcininkų grąžos; Be to, mokykla siekia sukurti verslo lyderius, kurie būtų etiški, verslūs ir žinotų apie pasaulinį pasaulį bei dirbtų dėl kolektyvinio gėrio.

Nuo pat įsikūrimo 1969 m. Graziadio mokykla pavertė aukštesniojo verslo laipsnio siekimą kuo patogesniu ir praktiškesniu dirbantiems specialistams, akcentuodama programas, kuriose taikoma teorija ir naudojamas patyriminis mokymasis mažose grupėse. Instruktažas yra labai bendradarbiaujantis ir orientuotas į komandą. Kai kurios elitinės MBA programos yra pagrįstos kohortomis, todėl mažos, labai susijusios vadovų ir studentų grupės progresuoja kaip darnus vienetas per visą studijų programą. Graziadio mokyklos absolventai taip pat naudojasi daugiau nei 30 000 absolventų tinklu. Absolventai mėgaujasi tvirtu nuolatinių seminarų, paskaitų ir specialių renginių tvarkaraščiu, kad galėtų atnaujinti įgūdžius ir atnaujinti tinklų ryšius dar ilgai po studijų baigimo.

Vietos

  • Pacific Coast Highway,24255, 90263, Malibu

  • Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai