Keystone logo
Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

Įvadas

Pensacolos valstybinis koledžas priėmė plačią sąvoką „el. Mokymasis“, nurodydamas mokymosi veiklą, kurioje naudojamos elektroninės technologijos apskritai ir ypač internetas. „ELearning“ svetainė yra pagrindinis „Pensacola State College“ el. Mokymosi veiklos taškas ir yra vartai į Pensacola State College el. Mokymosi sistemą „Canvas“. Pensakolos valstijos koledžas siūlo kelių būdų kursus, kurie visi naudoja el. Mokymosi komponentą ir yra aprašyti toliau.

Nuotolinio mokymo kursams (taip pat vadinamiems „internetiniais“ kursais) nereikia lankytis universitete, jie yra asinchroniški, o tai reiškia, kad studentai neprivalo susitikti su savo instruktoriumi internetu nurodytomis dienomis ar viso semestro metu. Nuotolinio mokymo kursai yra „Canvas“, tai yra mūsų internetinė kursų valdymo sistema. Jie turi savaitės tvarkaraščius, prisijungimo reikalavimus ir užduočių terminus, kurių reikia laikytis. Daugeliui dėstytojų reikia atlikti išbandytą testavimą, kurį gali stebėti konkreti naršyklė, testavimo centre esantis asmuo ar kita galimybė. Jūsų instruktorius jums praneš, kaip bus rengiami egzaminai internete. Ieškodami Pensakolos valstijos koledžo kurso tvarkaraščio, atkreipkite dėmesį, kad nuotolinio mokymosi kurso klasės tipas yra „Internetinis kursas“.

„Live Online“ kursai taip pat yra internetiniai kursai, tačiau jie yra sinchroniški, o tai reiškia, kad studentai privalo prisijungti prie „Canvas“ kurso svetainės, kad susitiktų su klase tam tikromis datos ir valandomis viso semestro metu. Šios klasės naudoja „Zoom“ vaizdo konferencijų technologiją, kad sukurtų mokymosi realiu laiku aplinką studentams ir instruktoriams. Studentai prisijungia prie kurso reguliariai numatytomis dienomis ir viso semestro metu, norėdami „lankyti“ klasę šioje virtualioje klasėje. „Live Online“ užsiėmimai puikiai tinka studentams, kurie nori realiuoju laiku bendrauti su instruktoriumi, tačiau taip pat nori tęsti studijas iš toli. Reikalinga patikima prieiga prie interneto, interneto kamera ir mikrofonas. Ieškodami Pensakolos valstijos koledžo kurso tvarkaraščio, atkreipkite dėmesį, kad tiesioginio internetinio kurso klasės tipas yra „Tiesioginis internetas“.

Vietos

  • Pensacola

    College Boulevard,1000, 32504, Pensacola

    Klausimai