Keystone logo
Pendragon Educational Publishers

Pendragon Educational Publishers

Pendragon Educational Publishers

Įvadas

Jei kreipiatės į ką nors savo gimtąja kalba, jie yra 10 kartų labiau linkę pirkti iš jūsų - nepriklausomai nuo jų kompetencijos anglų kalba.

- Gary Muddyman , "Financial Times", 2015 m. Rugsėjo 23 d

Kodėl mokytis arabų?

Arabų kalba yra svarbi pasaulio kalba, todėl kalbos mokėjimo priežastys yra nesuskaičiuojamos.

  • Arabų kalba yra viena iš šešių oficialių Jungtinių Tautų darbo kalbų.
  • Tai yra gimtoji 325 milijonų žmonių kalba.
  • Arabų kalba kalbantis pasaulis, ypač Persijos įlankos šalys, yra penktoji didžiausia ES prekybos partnerė.
  • Arabų kalba yra laikoma, kad "įvairioms vyriausybinėms agentūroms visame pasaulyje yra" labai svarbi "kalba.

Susieti kultūras su kalbomis

Arabų pasaulis laikomas "aukšto konteksto" kultūra (ET Hall). Asmeniniai santykiai yra labai svarbūs. Arabų verslo partneriai įvertins ir gerbs bet kurį, kuris paėmė sunkumus išmokti keletą pagrindinių arabų. Tačiau daugelis žmonių, dirbančių įmonėje - vietoje, dažnai neturi reikalingų kalbinių įgūdžių ir kultūrinio supratimo, kad išspręstų arabų pasaulio verslo uždavinius.

ArabicOnline teikia vertingų verslo patarimų, verslo etiketo pastabų ir kultūrinės informacijos apie verslą arabų pasaulyje. ArabicOnline padeda besimokantiesiems išvengti pagrindinių ir nereikalingų klaidų.

Mokymasis arabų kalba - dabartinė situacija

Pastaraisiais metais dramatiškai išaugo susidomėjimas arabų kalbos mokymu. Tačiau daugelis nori išmokti arabų kalbą ir tai, kad trūksta aukštos kokybės, patikimų ir autoritetingų kursų, kurie moko arabų kalbą kaip užsienio kalbą ir kurie skirti Europos ar vakarų besimokantiems asmenims.

Daugelis egzistuojančių arabų kalbos kursų pirmiausia verčia priskirti žodyną, struktūras ir gramatiką. Kitaip tariant, jie laikosi tradicinių sąvokų ir naudoja pasenusias kalbų mokymosi metodikas. Jie dažnai elgiasi su arabų kalba kaip negyvoji kalba, pavyzdžiui, lotynų kalba. Jie taip pat dažnai ignoruoja vis svarbesnį kultūros sąmoningumo aspektą ir nepripažįsta, kad mokinys turi būti kultūriškai kompetentingas, kad suprastų kalbą ir tinkamai bendrautų.

Tam reikia kitokio pobūdžio pasiūlymų.

Daugelis e. Mokymosi internetu kursų retai eina toliau už "knygas ekrane". Šie kursai dažnai yra pristatomi. Besimokantysis turi įgyti daug pažinimo ir analitinių įgūdžių, kad galėtų mokytis kalbos. Nedaugelis žmonių turi laiko ar akademinių įgūdžių, kad galėtų sėkmingai mokytis su tokiais produktais.

Be to, šie kursai, spausdinami ar internetu, retai būna grindžiami Bendrąja Europos orientacine sistema, o kurso programos dažnai yra orientuotos į bendruosius lygmenis, tokius kaip "pradedantysis"
ArabicOnline traktuoja arabų kalbą kaip dinamišką, gyvą kalbą. Pagrindinis dėmesys skiriamas bendravimui kasdieniose situacijose.

Mūsų požiūris į arabų mokymąsi

ArabicOnline pedagoginį požiūrį galima apibūdinti kaip pažintinį konstruktyvistinį požiūrį į mokymąsi, ypač kalbų mokymąsi, kuris derinamas su šiuo metu galiojančia stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų technologija. Šis požiūris mato mokymąsi, kaip tai daro ir Bendrieji Europos pagrindų standartai, kaip aktyvų procesą, ir besimokančiuosius kaip aktyvių įsivaizduojančių subjektų.

Besimokantieji vadovaujasi užduotimi pagrįstu požiūriu per daugybę vienetų, modulių ir žingsnių, norint įgyti arabų kalbą ir suprasti arabų kultūrą.

"ArabicOnline" metodas ypač tinka neakademiniams besimokantiesiems ir profesiniams besimokantiesiems, kurie studijuoja ne visą darbo dieną. Besimokantieji gali mokytis su arabų scenarijaus arba su vakarietišku scenarijau (transliteracija). ArabicOnline remiasi Europos bendrojo šiuolaikinių kalbų standartų lygiu A1 / A2: tarptautiniu lygmeniu nustatant kalbos mokėjimo lygius ir pripažintą visoje Europoje.

Bendras panardinimas - e-ImmersionPlus

ArabicOnline komanda pristatė arabų kursą įvairiose platformose ir įrenginiuose, sukūrė situaciją, kuri stengiasi imuliuoti bendrą kalbos mokymosi panašu į situaciją. Ši situacija apibrėžiama kaip " e-immersionplus®" , sukurta sąvoka ir terminas, kurį parengė projekto komanda.

" E-immersionplus" aplinka užtikrina, kad kurso turinys būtų pritaikytas taip, kad visas kursas ar jo dalys būtų prieinamos staliniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams, kiekvienas iš šių technologinių prietaisai, papildantys kitus. Tai leis besimokantiesiems susitikti su arabų kalba, reikalinga norint, kad mokymasis būtų tvarus.

Komanda

ArabicOnline sukūrė akademinių ekspertų, mokytojų instruktorių, programuotojų ir leidėjų iš keturių Europos šalių komanda.

Vietos

  • Torquay

    Pendragon Education Cary Chambers 1 Palk Street, , Torquay

Klausimai