Keystone logo
PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

Įvadas

Teigiami vyriausybių ir pramonės (Fortune 500 įmonių) paskatinimai, mes teikiame įvairių verslo laipsnių mokymus ir esame visiškai internetinė tarptautinė verslo mokykla.

Misija

Pateikite pasaulinio lygio švietimo žinių platformą Project Controls specialistams.

Vizija

Būkite projektų kontrolės mokymo teikėjas ir ugdykite būsimus lyderius, turinčius stiprų atsakomybės jausmą, sąžiningumą ir aistrą.

Vertybės

Vadovaukitės profesionaliu elgesiu, skatinančiu pasitikėjimą, sąžiningumą ir sąžiningumą. Rodo atsakomybę, sąžiningumą, pagarbą, pasitikėjimą ir atsakomybę.

Tikslas

Mokyti ir lavinti šių dienų kartą. Suteikite jiems įgūdžių, požiūrio ir žinių, kad jie pasisektų. Susipažinkite su rytojaus pramonės iššūkiais ir sukurkite teigiamą viziją, kaip sušvelninti problemas, nuolat mąstydami, kad taptumėte savimi pasitikinčiais lyderiais savo srityje.

Nauda studentams

Pasaulinis buvimas

Mūsų mokyklos pasaulinė mokymo patirtis suteikia jums pranašumą drąsiai kreiptis dėl bet kokio tarptautinio darbo pasiūlymo.

PCiBS teikia įmonių projektų valdymo pagrindų mokymus organizacijoms visame pasaulyje.

Aukštos kvalifikacijos treneriai

Principo mokytojai turi magistro laipsnį / Ph.D. ir didelė projektų valdymo patirtis įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip sveikata, nafta ir dujos, naftos chemija, chemija, procesai, kasyba (ant žeme ir po žeme), IT, statyba ir kt.

Veiksminga ir praktiška

Mūsų kursai suteikia galimybę tobulinti savo karjerą su profesija susijusiais internetiniais pasiūlymais, kurie suteikia įgūdžių ir žinių, kurias galima nedelsiant pritaikyti darbe.

Mūsų programos ekspertai

Turime daug projektų valdymo ir projektų kontrolės ekspertų, kurie yra mūsų grupės dalis. Didžiausią patirtį turintis lektorius projektų industrijoje aktyviai dirba daugiau nei 45 metus. Visi PCiBS dėstytojai turi komercijos, matematikos, inžinerijos arba vadybos laipsnį. Dauguma dėstytojų yra įgiję magistro / daktaro laipsnį.

Kaip galite gauti naudos

„Online Project Controls“ mokymai yra skirti pagrindiniam indėliui į „žaliąjį“ valdymą ir tarptautinį veržimąsi į šias labai svarbias aplinkosaugos problemas. Tai palaiko vyriausybė, nes procesai padidins bet kurio projekto tvarumą ir padarys juos efektyvesnius.

Bendruomenės vystymas

Bendruomenių plėtra yra labai palanki vyriausybei, nes PCiBS nori, kad būtų galima labai padidinti bendruomenės įgalinimą.

Kodėl verta studijuoti Project Controls International Business School (PCiBS)

Kuo mes skiriamės

Pasaulinė patirtis

Kompetencijomis pagrįstas mokymas grindžiamas kompetencijos pažymėjimų išdavimu ir atitinkamu pripažinimu už įgytus įgūdžius, padedančius studentams rengti individualius tobulėjimo planus (IDP), be to, studentai gauna ekspertinę dėstytojų kritiką dėl užduočių ir ataskaitų.

Pasaulinis buvimas

Project Controls International Business School / Project Consulting & Integrated Business Services cc (PCiBS) / Ernest Lehman University (ELU) teikia tarptautinius mokymus ir yra visame pasaulyje.

Šiuo metu esame Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje ir Afrikoje, taip pat pridedame Europą ir Australaziją prie savo pasaulinio buvimo.

Vietos

 • Swakopmund

  7 Bismarck St, , Swakopmund

  • Johannesburg

   70 7th Street, , Johannesburg

   • Houston

    2600 South Shore Blvd, , Houston

    Klausimai