Keystone logo
Pacific College

Pacific College

Pacific College

Įvadas

Pacific College yra įsipareigojęs užtikrinti aukščiausius švietimo standartus, skatindamas nuolatinį intelekto augimo procesą, charakterio ugdymą ir akademinį vientisumą, kad pasiektų profesinės ir asmeninės sėkmės pasirinktoje studento profesijoje.

Pacific College yra pasiryžęs siekti šių institucinių mokymosi rezultatų: parodyti žinių ir įgūdžių, išmoktų visapusiškame ugdyme, meistriškumą, kad pasiektum pasirinktą profesiją ir įtvirtintum įvairios ir globalios bendruomenės nario tapatybę; Taikykite profesionalumo, altruizmo, įtraukties ir bendradarbiavimo vertybes, kad palengvintumėte įrodymais pagrįstus pokyčius siekiant bendrų tikslų; Parodykite informacinio raštingumo įgūdžius, kurie skatina teigiamą, visą gyvenimą trunkantį požiūrį į švietimą, profesiją ir save.

„Švietimas yra mūsų prioritetas numeris vienas.“ Taikant „komandos“ metodą bus patenkinti kiekvieno studento akademiniai poreikiai. Studentas supras, kad mokymasis yra visą gyvenimą trunkantis procesas, pagrįstas kritiniu mąstymu.

Pacific College pripažįstamas kaip progresyvi mokymosi aplinka, kurioje profesionalumas, altruizmas, bendradarbiavimas ir asmeninio bei profesinio identiteto jausmas yra pagrindiniai tikslai įtraukiant į globalios ir įvairios bendruomenės narį.

Pacific College yra regionų akredituotas Vakarų mokyklų ir kolegijų asociacijos (WASC) vyresniųjų kolegijų ir universiteto komisijos.

Vietos

 • Ontario

  Inland Empire Boulevard,3602, 91764, Ontario

  • Costa Mesa

   Red Hill Avenue,3160, 92626, Costa Mesa

   Klausimai