Keystone logo
Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Įvadas

Ežero universiteto Dievo Motina yra privati, katalikų universitetas, turintis gilų ryšį su San Antonio istorija ir bendruomene. 1895 m. Įkūrė Dieviškosios Apvaizdos Kongregacija, mes sukūrėme savo asmeninio mokymo stiliaus reputaciją. Nuo 2011 m. OLLU buvo pavadinta Prezidento aukštojo mokslo bendruomenės tarnybos garbės sąrašu. Esame universitetas, kuris padeda mokiniams tobulinti savo potencialą aplinkoje, kuri skatina ir skatina.

Mūsų internetinės studijų programos rengia specialistus, kad jie galėtų vadovauti ir moksliškai prisidėti prie žinių pažangos savo srityje, taikyti naujausią informaciją ir technologijas sprendimų priėmimui ir problemų sprendimui, dirbti bendradarbiaujant, produktyviai ir etiškai kultūriniu požiūriu skirtingose aplinkose ir prisidėti prie į Universiteto misiją, tarnaujant jų bendruomenių poreikiams.

OLLU yra skirta ir atvira besikeičiantiems mūsų studentų poreikiams. Profesoriai kiekvienam kursui duoda daug žinių ir patirties ir gali padėti studentams per asmeninius susitikimus, el. Paštą arba telefonu. Studentai pirmiausia atvyksta į OLLU: mokosi iš realaus laiko patirties turinčių instruktorių ir akademinių įgaliojimų, kurie peržengia teoriją, kad paaiškintų jūsų vaidmenį ir atsakomybę.

Vietos

  • San Antonio

    411 S.W. 24th St., 78207, San Antonio

    Klausimai